Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkā būs skatāmi Augstkalnes plenērā tapuši darbi 2

1.augustā pulksten 15 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas (JZB) galerijā notiks starptautiskā Jelgavas mākslinieku plenēra darbu izstādes «Augstkalnes vasara» atklāšana.

Vēsturiskajā un gleznainajā Augstkalnes vidē Jelgavas Mākslinieku biedrība sarīkoja Otro starptautisko Jelgavas mākslinieku plenēru, kur nedēļu cītīgi strādāja 15 mākslinieki.

«Jelgavas Mākslinieku biedrības locekļiem Ilonai Drīliņai, Gunāram Ezerniekam, Ilzei Ezerniecei, Annai Kaltiginai, Andai Kalniņai, Ivaram Klaperim, Harijam Dainai Liepiņam, Katrīnai Vīnertei, Initai Vilks un Asnatei Marts Zuterei pievienojās Latvijas Mākslas akadēmijas students Kaspars Iljins no Jelgavas, akvarelists Egils Skuja no Biržiem Lietuvā, maskaviete, agrākajos gados bieža viešņa Latvijas plenēros Marina Afanasjeva un Zaļeniekos dzimušais mākslinieks no ASV Gatis Cīrulis,» informē Jelgavas Mākslinieku biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Brancis.

M.Brancis atzīst, ka māksliniekus Augstkalne piesaistīja ar klusiem dabas nostūriem, seno laiku arhitektūru, kā arī gaismas un ēnu spēlēm parkā un dīķī. Plenēra dalībnieki gleznoja, zīmēja un fotogrāfijās iemūžināja Augstkalnes dabas skaistumu un arī ļaužu dzīvi, informē JZB.

Daļu no mākslas plenērā paveiktā varēs apskatīt izstādē «Augstkalnes vasara» JZB un Jelgavas Mākslas skolā augustā un septembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Harijs Krūze

Piedodiet, kas ir Harijs Daina Liepiņš? Bet māksliniekiem ir laime, ka var nedēļu tā kopā radoši pastrādāt.

pirms 6 gadiem, 2013.07.31 17:47

Māris Brancis

Harijs Daina Liepiņš ir Jelgavas fotogrāfs

pirms 6 gadiem, 2013.08.02 09:50

Izstādes