Fotokonkursā “Mans Jelgavas stāsts” atklātas jaunas tēmas (FOTO)

Reizē ar fotokonkursa “Mans Jelgavas stāsts” izstādes atklāšanu 2. maijā Jelgavas Kultūras namā sumināti konkursa pirmā posma laureāti, informē pašvaldības iestādes “Kultūra” pārstāve Diāna Mamedova.

Par labāko konkursa pirmās kārtas fotogrāfiju autori tika atzīta Silva Žvagiņa, otrajā vietā Eduards Kapša, bet trešais – Raitis Supe, kurš saņēma arī skatītāju simpātiju balvu. Savukārt žūrijas simpātijas izpelnījās Artūrs Lūriņš un Kaspars Zaķis.

Pirms rezultātu paziņošanas Jelgavas pašvaldības iestādes “Kultūra” vadītājs Mintauts Buškevics pateicās autoriem par iesniegtajiem Jelgavas stāstiem un aicināja domāt Latvijas simtgades virzienā.

Agris Šiliņš, «AD Fotostudijas» īpašnieks un žūrijas pārstāvis, atklāja, ka šis posms priecēja ar jaunu autoru piedalīšanos, to, ka darbos atspoguļotas jaunas tēmas, kā, piemēram, sports, un ka autori veidojuši melnbaltās fotosērijas. Savukārt Maira Dudareva, Latvijas Fotogrāfijas muzeja direktore, aicināja konkursa dalībniekus pārvarēt romantisko noti un atklāt Jelgavu ārpus centra, jelgavnieku stāstus atklāt caur sevi, radīt jaunus fotoprojektus.

Fotoizstāde Jelgavas Kultūras namā būs apskatāma līdz 31. augustam.

Konkursa darbi tiks izmantoti arī ceļojošajā fotoizstādē, kas tiks eksponēta Jelgavas sadraudzības pilsētās. Iepriekš Jelgavas foto izstāde guvusi augstu novērtējumu Magadanā, Belostokā, Ruelmalmazonē, Novaodesā, Šauļos, Pērnavā un Nakā.

Dalībnieki aicināti pieteikties fotokonkursa “Mans Jelgavas stāsts” otrajam posmam. Darbu iesniegšana (sūtot uz e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv) turpināsies līdz 14. oktobra pulksten 12.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Izstādes