Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par godu Starptautiskajai studentu dienai pilī atklāj izstādi

Atzīmējot Starptautisko studentu dienu un notikumus, kuri norisinājušies 1939.gadā Prāgā, 13 novembrī LLU Studentu pašpārvalde (SP) Jelgavas pils aulas foajē izveidojusi izstādi «Starptautiskās studentu dienas toreiz un tagad», kuras galvenā veidotāja ir LLU SP Sociālā virziena vadītāja Zane Gulbe, informē LLU.

Tā kā Starptautisko studentu dienu svin visā pasaulē, LLU SP nolēma studentu dienās arī Jelgavā uzsvērt šīs dienas vēsturisko veidošanos, tomēr LLU SP vadītāja Rūta Kļava norāda, ka Starptautiskās studentu dienas pieminēšana neaizstās tradicionālo Studentu dienu svinēšanu, kādu to Latvijas studentija piedzīvojusi līdz šim. 

«Studentu dienas būs, un tās paliks kā tradīcija, ko turpinās Jelgavā svinēt, tiks mainīts tikai to norises laiks. Tomēr vēsture arī ir svarīga. Šie atmiņu mirkļi ir kā ķēde, kas saslēdzas un rada tālāko notikumu virkni,» teic R.Kļava.

Pievieno komentāru

Izstādes