Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā 1.septembrī notiks mācību gada atklāšanas pasākumi

Zinību dienā, 1. septembrī, Jelgavā, Pasta salā notiks mācību sezonas atklāšanas pasākumu "ZinīBUMS", kura gaitā no pulksten 16 līdz 21 skolēniem būs iespēja piedalīties radošās aktivitātēs, kā arī izbaudīt koncertu un atkalredzēšanos. Mācību gada atklāšanas pasākumu apmeklēt aicināts ikviens interesents. Dalība aktivitātēs un koncertos ir bez maksas, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Kopā ar radošajām aktivitātēm Pasta salā notiks popgrupas “Noslēpums”, grupas "Labvakariņ" un Jelgavas popkora koncerts, bet pulksten 19 klātesošos priecēs grupa “Double Faced Eels”.

Mācību gada atklāšanas pasākuma "ZinīBUMS" ietvaros ģimenes ar bērniem līdz 14 gadu vecumam aicinātas pieteikties "Gold Barbell" bērnu un ģimeņu sporta festivālam. "Gold Barbell" bērnu un ģimeņu sporta festivāla sacensības ir attīstījušās, un jau 2018. gadā tām bija pieci posmi. Katrs no tiem bija kā sporta svētki ne vien profesionāliem atlētiem, bet arī bērniem un ģimenēm. Katrs no posmiem pulcēja vidēji 500 dalībnieku un 1000 apmeklētāju.

Sporta festivāla mērķis ir pievērst bērnus un jauniešus sportam un veselīgam dzīvesveidam, palīdzot cīnīties ar tādām mūsdienu problēmām kā bērnu pārmērīgu aizraušanos ar datoriem, viedtālruņiem, neveselīgu pārtiku un mazkustīgu dzīvesveidu. Kā viens no iedarbīgākajiem motivatoriem ir šīs ikgadējās sporta sacensības bērniem. 

Sacensību programma:

14.00 - Pasākuma atklāšana (bērnus sportiskajām aktivitātēm iesildīs un atklāšanas runu teiks Viktors Ščerbatihs un Ivars Cīrulis);

No 14  līdz 16  - Reģistrācija (ppiedalīties var jebkurš bērns līdz 14 gadu vecumam);

No 15 līdz 17 - "Spēka telts"

Līdz 18 - Uzdevumu izpilde

18.30 - Fināls

19.30 - Apbalvošana 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

 

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide