Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā notiks 23.Integratīvā mākslas festivāla “Nāc līdzās!” pirmais reģionālais koncerts

Trešdien, 6. martā, pulksten 14 Jelgavas kultūras namā notiks šā gada pirmais reģionālais 23. Integratīvā mākslas festivāla “Nāc līdzās! koncerts. Šā gada festivāla moto: “Latvija pēc 100”.  

Jelgavā ieradīsies dalībnieki gan no Zemgales reģiona – Zālītes, Bērzupes un Jumpravas internātpamatskolām, VSAC “Zemgale” Ziedkalnes filiāles, VSAC Mēmeles filiāles, gan no Rīgas – Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas, dienas aprūpes centra “Cerību ligzda”, Rīgas 3.speciālās skolas u.c. 

“Tikko izskanējuši mūsu valsts simtgades svētku uzvedumi un krāšņie koncerti, kuros katrs centās apliecināt savu domu par mīlestību pret dzimto zemi, tautu un tās mākslu. Bet laiks nepārtraukti rit uz priekšu. Un tādēļ es kā festivāla “Nāc līdzās!” veidotāja šogad atļāvos festivālam piešķirt moto, kas ļauj vaļu pilnīgi brīvai fantāzijai. Katrs var iedomāties, kāda būs mūsu Latvija pēc 100 gadiem. Vai tajā dziesmas dziedās latviski, ko darīs cilvēki mūsu zemē utt. Ceru, ka šis moto dalībniekiem patīk,” tā par šā gada festivālu saka Sarma Freiberga, Integratīvā mākslas festivāla dibinātāja un veidotāja jau 23 gadu garumā. 

Lai arī Jelgavas bērnu nams bija festivāla ilggadīgs dalībnieks, S.Freiberga  priecājas, ka Jelgavā vairs nav šī bērnu sociālās aprūpes centra un bērni atraduši mājas gan audžuģimenēs, gan ģimenēs, kur viņi varēs pilnvērtīgi kopt arī savus talantus. 

Reģionālos koncertu, pateicoties Jelgavas kultūras nama atbalstam, ir iespējams apmeklēt ikvienam, jo tas ir bez ieejas maksas. Koncertu aicināti apmeklēt Jelgavas vispārizglītojošo skolu audzēkņi, kuriem šī ir lieliska iespēja iepazīt citādo uz skatuves. Kā koncerta īpašie viesi uzstāsies Jelgavas popkoris, bet koncertu vadīs populārais  jelgavnieks Uldis Timma.                       

Reģionālos koncertus vēros žūrijas komisija – fonda “Nāc līdzās!” valdes priekšsēdētāja Sarma Freiberga, aktrise un Latvijas Kultūras akadēmijas pasniedzēja Zane Daudziņa un Jelgavas novada kultūras pārvaldes vadītāja Anita Liekna. 

Labākie priekšnesumi tiks izvirzīti uz festivāla noslēguma lielkoncertu Rīgā, kas notiks 7.maijā VEF Kultūras pilī.

 

Vairāk informācijas: www.naclidzas.lv vai

https://www.facebook.com/NacLidzas

 

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide