Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā notiks svētku koncerts "Caur trejdeviņiem gaismas lokiem"

Svētdien, 3.novembrī, pulksten 16 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Mazajā zālē jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītu koncertu "Caur trejdeviņiem gaismas lokiem", informē Sabiedrības integrācijas pārvalde.

Ieskandinot Latvijas svētku mēnesi – novembri, Jelgavas pilsētas pašvaldība kopā ar Jelgavas mazākumtautību biedrībām aicina apmeklēt koncertu "Caur trejdeviņiem gaismas lokiem", kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai ar mērķi veicināt Jelgavas iedzīvotāju patriotismu pret savu pilsētu un savu zemi - Latviju. 

Svinīgajā koncertā Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi un aicinātie koncerta dalībnieki priecēs klausītājus ar dziesmām, dejām un dzejas lasījumiem. Šogad kopā ar mazākumtautību biedrību kolektīviem pasākumā uzstāsies jauktais koris "Balti" (mākslinieciskā vadītāja Maija Branka), Platones pagasta vidējas paaudzes tautas deju ansamblis "Laimes pali" (mākslinieciskā vadītāja Līga Lapšina) un citi pieaicinātie mākslinieki. 

Ieeja koncertā "Caur trejdeviņiem gaismas lokiem" ir bez maksas.

 Foto: Jelgavas pašvaldības arhīvs

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide