Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā notiks Zemgales reģionālais seminārs par bibliotēku lomu sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā

Šodien Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Zemgales reģionālais seminārs "Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši", informēja UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas komunikācijas konsultante Kitija Balcare.

Seminārs ir pirmais pasākums reģionālo semināru ciklā, ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Bibliotekāru biedrība.

Balcare skaidroja, ka seminārs aicina izprast Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķus un iepazīt labās prakses pieredzes stāstus, tādējādi saredzot savas iespējas piedalīties ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā. Seminārā ar lekciju un praktisko darbnīcu pieredzē dalīsies eksperte no Zviedrijas - Linneja Folkesone, kura ir Helsingborgas bibliotēkas projektu koordinatore ar desmit gadu pieredzi projektu vadībā ilgtspējības jomā.

Latviju seminārā pārstāvēs Zemgales reģiona bibliotēku pieredzes stāsti - par paveikto ilgtspējīgas attīstības mērķu jomā dalīsies bibliotekāri no Jelgavas, Bauskas un Dobeles reģiona.

Lai veicinātu pēc iespējas plašāka bibliotekāru loka iekļaušanu informācijas un pieredzes apmaiņā par ilgtspējīgas attīstības mērķiem, plānots organizēt četrus reģionālos seminārus - Zemgalē, Kurzemē, Latgalē un Vidzemē.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide