Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā piektdien uzstāsies reperis no ASV Wordsmith 1

Ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu Latvijā ieradies un ar vairākiem koncertiem un meistarklasēm uzstāsies reperis Wordsmith no Baltimoras, ASV. Jelgavā piektdien, 17. maijā, pulksen 18 Wordsmith uzstāsies Hercoga Jēkaba laukumā. Koncerta viesis būs repere Viņa. 

No 13. līdz 18. maijam Wordsmith koncertē un piedalīsies meistarklasēs ar jauniešiem Valmierā, Rīgā, Jelgavā un Rēzeknē. Koncertos Valmierā un Jelgavā piedalīsies pašmāju repere Viņa un Rīgā mūziķim uz skatuves pievienosies Brīvrunu projekts. Ieeja koncertos un meistarklasēs būs bez maksas. Koncerti un meistarklases notiek sadarbībā ar pašvaldību kultūras iestādēm un jauniešu centru, informē ASV vēstniecība Latvijā. 

Wordsmith ir hip-hopa mākslinieks no Baltimoras, ASV, kurš rada pieejamu un izklaidējošu mūziku sabiedrības vairumam, savā daiļaradē liekot uzsvaru uz spēcīgu, motivējošu ziņu. Reperis 2018. gadā 16. ASV Neatkarīgās mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā ieguva balvu par labāko repa, hip-hopa albumu, kā arī radīja oriģinālu stāstījumu Baltimoras Simfoniskā orķestra skaņdarbam “Dzīvnieku karnevāls”. 

Repera pavadošās grupas sastāvā ir mūziķi, kuri profesionāli spēlē bungas, taustiņinstrumentus, kā arī papildina muzikālos skaņdarbus ar vokālu un deju kustībām, izceļot Amerikas hip-hopa kultūru meistarklasēs un koncertos. Mūziķi savā programmā pievēršas vairākām būtiskām tēmām, kā, piemēram, izteikšanās brīvība, motivācijas trūkums, sabiedrības tolerance un iecietība, diskriminācija un apcelšana, īpaši uzrunājot gados jaunus cilvēkus. 


Informācija par Wordsmith koncertiem: 

 • Valmierā trešdien, 15. maijā, pulksten 18 Wordsmith uzstāsies Valmieras kultūras centrā (Rīgas iela 10). Koncerta viesis repere Viņa. Ieeja koncertā bez maksas.

• Rīgā ceturtdien, 16. maijā,  pulksten 20 Wordsmith uzstāsies Kalnciema kvartālā (Kalnciema iela 35). Koncerta viesi Brīvrunu projekts. Ieeja koncertā bez maksas.

• Jelgavā piektdien, 17. maijā, pulksen 18 Wordsmith uzstāsies Hercoga Jēkaba laukumā. Koncerta viesis repere Viņa. Ieeja koncertā bez maksas.

• Rēzeknē sestdien, 18. maijā, pulksten 16 Wordsmith uzstāsies Nacionālo biedrību kultūras namā (Atbrīvošanas aleja 97). Ieeja koncertā bez maksas.

 

Informācija par meistarklasēm: 

• Valmierā trešdien, 15.maijā, pulksten 15.30 Valmieras kultūras centrā (Rīgas iela 10).

• Jelgavā piektdien, 17.maijā, pulksten 15.30 Hercoga Jēkaba laukumā.

• Rēzeknē sestdien, 18.maijā, pulksten 12 Nacionālo biedrību kultūras namā (Atbrīvošanas aleja 97).

 

Vairāk informācijas par Wordsmith: https://wordsmithmusic.com/

 Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide