Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas kultūras namā izskanējis dziedošo aktieru gadumijas koncerts (FOTO) 9

Jelgavas kultūras namā svētdien izskanējis pilsētas dziedošo aktieru gadumijas koncerts “Ceļojums laikā”, kurā skanēja Latvijā un pasaulē populāras aizvadītās simtgades melodijas.

 

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 9

.

Vai režisore Vilne negribētu likt savam dēlam aiziet pie friziera?

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.01 01:00

...

Vai nevarētu likt mierā sveša cilvēka matus?- breolīnēto, pieglaudīto matu piekritēj? Vai nav risināmas globālākas problēmas? Varbūt beidzot pietiek apspriest otru cilvēku? Tas ir atmetams paradums, kas norāda uz maziskumu.

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.01 15:20

.

Vispār tā ir necieņa pret skatītāju ieziet nesakoptam vai vizuāli nebaudāmam. Ir kaut kāda skatuves kultūra un ētika. Kāpēc man būtu jāskatās uz izpūrušu un garu matu ērkuli?

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.01 18:25

Jelgavnieks

Ar tādu prāta līmeni nav ieteicams apmeklēt kultūras pasākumus, tāpat nesapratīsi. Mūziķiem noteikti nav jāievēro konservatīvs un ieturēts ārējais veidols.

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.02 10:39

Gunta

Brīnišķīgs koncerts!Reizē muzikāls un izglītojošs!Paldies, talantīgie jelgavnieki !Lai jums nepietrūkst ideju un uzdrīkstēšanās!

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.01 10:10

?

Cilvēki ir dažādi, gaumes arī. Račevskis, Cinkuss, Kulakovs, Sējāns, Lintiņš ... Ir tak pilnīgi vienalga, kādi viņiem bija vai ir tie mati. Jo viņi, viennozīmīgi, ir interesanti cilvēki. Man netīk uz ielas lielos daudzumos redzamie tipāži, kas asociējas ar spirtik un sigaretki. Ko lai es daru?

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.01 19:40

....

Koncerts bija jauks! Varbūt brīžiem par skaļu, bet gaismas bija labas! Iepriekšējais nebija tik labs. Matu garums,laikam, traucē kādam vecam skolas direktoram.Kādreiz katru sestdienu skolas līnijās bija jāstāv priekšā un jāklausās rājieni, pamācības utt utt. Tagad droši varētu stāvēt direktora priekšā, bet nav ne matu, ne paša direktora arī. Varbūt zālē sēdēja kāds no tās bijušās padomju estrādes pārvaldes, kuri koriģēja kā pareizi jādzied, jāstāv, jāizskatās?

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.01 22:10

juse

Foršs koncerts! Tāāādas balsis! Nav jābrauc uz lielpilsētu, lai par lielu naudu pirktu biļetes un klausītos slavenības. Ļoti patika dziesma no Bītlu repertuāra, asaras acīs.... Biļetes cena ļoti demokrātiska. Paldies , jelgavnieki! Bija laba noskaņa pirms gadumijas.

pirms 6 mēnešiem, 2019.01.05 18:28

Kultūra un izklaide