Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas kultūras namā Izskanējis Pareizticīgo Ziemassvētku koncerts (FOTO) 1

Atzīmējot pareizticīgo Ziemassvētkus, kas tiek svinēti naktī no 6. uz 7. janvāri, Jelgavas kultūras namā sestdien izskanējis tradicionālais svētku koncerts. Tā ienākumi tiks ziedoti kādas Jelgavas 1. internātpamatskolas–attīstības centra audzēknes veselības uzlabošanai.

Koncertā piedalījās Rīgas pareizticīgo kamerkoris “Blagovest” diriģentu Oksanas Čerkasovas un Jāņa Misiņa vadībā, Jelgavas 2. pamatskolas bērnu un jauniešu koris “Zvonņica” diriģentes Jeļenas Vavilovas vadībā, instrumentālais ansamblis, soliste Jelgavas Sv.Simeona un Sv.Annas pareizticīgo katedrāles kora diriģente un dziedātāja Jeļena Kravčenko, aktieri Aleksandrs Gerbutovs, Marina Lazareva un Ilze Beķere. I.Beķere – arī koncerta scenogrāfe. Koncerta režisore – Rita Barona.

Tradicionāli koncerta laikā skanēja lielie zvani, ko  sarūpējusi Jelgavas pareizticīgo katedrāle un koncertā skandināja katedrāles Zvanu skolas vadītāja Jeļena Ņikiforova. 

Koncertu organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde un biedrība “Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija”.

Foto: Nils Jaunsubrēns

Pievieno komentāru

Komentāri 1

.

Informācija vienkārši pārkopēta no šī:
http://www.zz.lv/kultura-un-izklaide/pareizticigo-ziemassvetku-koncerta-vaks-lidzeklus-jelgavnieces-arstesanai-239287
Skaidrs, ka patiešām izskanējis, par to nav šaubu.

pirms gada, 2019.01.13 22:15

Kultūra un izklaide