Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz ekspozīcijas „Krītošais akmens” atklāšanu

Jelgavas pilsētas bibliotēka 3. septembrī, pulksten 16 aicina uz ekspozīcijas „Krītošais akmens” (The Rock Project) atklāšanu  Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē.

Ekspozīcija „Krītošais akmens„ ir franču mākslinieka Lorāna Grizela (Laurent Grisel) lielformāta plakātu izstāde par 2600 gadu veca Bībeles pravietojuma par pasaules vēstures gaitu stāsts mūsdienu mākslas valodā. Ekspozīcija atspoguļo pasaules lielvaru vēsturiski - hronoloģisko secību, sākot no varenās Bābeles, kurai seko Medo-Persija, tad senās Grieķijas un Romas impērijas, un līdz pat mūsdienām. Plakātu ekspozīciju papildina artefakti, 3D muzeju vēsturisko materiālu dublikāti. Vēstures fakti atklāj apbrīnojamu precizitāti, ar kādu piepildās pareģojums. Ekspozīcija varētu būt interesanta vēstures un kultūrvēstures interesentiem un cilvēkiem, kuri ir pārdomās par cilvēka eksistences jautājumiem, un tiem, kuri vēro mūsdienu pasaulē notiekošos procesus, informē Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Maija Rubauska.

Lorāns Grizels studējis tēlotājmākslu Parīzē un vairāk nekā 20 gadus ir strādājis profesionālajā filmu industrijā kā filmu animators.

Ekspozīcijas oficiālajā atklāšanā 3.septembrī pulksten 16 ar stāstu par projekta ideju un tā tapšanu dalīsies „Krītošā akmens” projekta dalībnieks Dzintars Geide. Ekspozīcijai tuvojoties noslēgumam, 8.septembrī pulksten 15.30 uzstāsies muzikālā Raušu ģimene. Klausītāju pārdomām izskanēs mūsdienīgas kristīgās dziesmas un oriģināldarbi vokāli instrumentālā izpildījumā.

Eskpozīcija būs atvērta bibliotēkas darba laikā – darba dienās no pulksten 10 līdz 19, svētdienās no pulksten 10 līdz 17, sestdienā – slēgts. Izstādes laikā bērniem tiks nodrošināts tematiskais rotaļu stūrītis. "Priecāsimies sagaidīt apmeklētājus, lai kopā pētītu, atklātu, atrastu un piedzīvotu," uzsver bibliotēkas pārstāve.

Ieeja  - bez maksas.

Vairāk informācijas par projektu: https://rockproject2.webnode.lv/

 

Foto: publicitātes            


 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide