Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jubilejas personālizstādes un kataloga «Uldis Zuters mana ainava» atklāšana 3

Rīt pulksten 16 Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā gaidāma jubilejas personālizstādes un kataloga «Uldis Zuters mana ainava» atklāšana.

Gleznotājs Uldis Zuters mākslas cienītājus sāk pieradināt savas nozīmīgākās jubilejas (mākslinieks dzimis 1941. gada 7. septembrī) svinēt ar jaunu personālizstādi un kataloga klajā nākšanu. Arī piektdien, 9. septembrī, pulksten 16 (nevis 12, kā kļūdaini iedrukāts kādā pasākumu kalendārā) U.Zuters Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā interesentiem stādīs priekšā savu personālizstādi un katalogu «Uldis Zuters mana ainava».

Šoreiz izstādes un kataloga nosaukumā kļūdu nav – vārdi «mana ainava» rakstāmi ar mazo burtu. Ar to mākslinieks uzsver, ka šoreiz skatāmās ainavas ir tikai neliela daļa no tām, kas radītas un kas vēl taps turpmākajā dzīves laikā. 75 gadu jubilejas izstādē, kas ilgs līdz 30. oktobrim, skatītājiem tiek parādīts pēdējo piecu gadu veikums.

Atgādinām, ka tieši pirms pieciem gadiem – 70 gadu jubilejas reizē Uldis Zuters savus cienītājus iepriecināja gan ar personālizstādi Ģ.Eliasa muzejā, gan mākslas izdevumu «Uldis Zuters».


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jadviga

Gleznotāja U. Zutera jubilejas personālizstāde sagādās saviem cienītājiem baudījumu un svētku sajūtu, jo mākslinieka daiļrade atstāj spilgtu iespaidu. Savās gleznās autors smalkjūtīgi apcer dabas mūžīgo dzīvi, tiem piemīt reālistiska uztvere. Skatoties uz tām izjūtu ainavu majestātiskumu. Novēlu māksliniekam ticēt savai sirdsbalsij, savām idejām un radīt daudz jaunas interesantas gleznas!

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 13:51

Akmens

Pilnībā piekrītu Jūsu komentāram.

pirms 3 gadiem, 2016.09.09 18:14

Kultūra un izklaide