Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apvienosies koncertuzvedumā “Mans stāsts – mans Dobeles novads”

Dobeles pilsētas un novada ļaudis, amatiermākslas kolektīvi un jauniešu koris “Balsis” 20. maijā pulksten 21 Dobeles pilsdrupās apvienosies kopīgā koncertuzvedumā “Mans stāsts – mans Dobeles novads”.

“Multimediālā koncertuzvedumā caur video sižetiem un amatiermākslas kolektīvu priekšnesumiem tiks parādīta novada lielākā vērtība – ļaudis, kuri nesavtīgi dara savu darbu un ir apņēmības pilni turpināt iesākto,” stāsta koncertuzveduma režisors Kristaps Kiršteins.
Koncerta gaitā būs iespēja iepazīt ne tikai Dobeli, bet arī visus novada pagastus – Krimūnu, Naudītes, Auru, Annenieku, Bikstu, Jaunbērzes, Zebrenes, Bērzes, Penkules un Dobeles pagastu.

Izgaismotajos Dobeles pilsdrupu mūros uzstāsies novada deju kolektīvi, kori un vokālie ansambļi, video sižetu intervijās būs vērojami novada ļaudis un tā skaistākās vietas. Koncerta izskaņā muzicēs jauniešu koris “Balsis” diriģenta Inta Teterovska vadībā. 

Ieeja bez maksas.

Pievieno komentāru

Koncerti