Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Augusta pēdējā nedēļā Jelgavu apdzīvo muzikālie pilsoņi

Biedrības «Bērnu un jauniešu mūzikas klubs» (BJMK) telpās sākusies starptautiska jauniešu apmaiņa «The Musical Citizen» («Muzikālais pilsonis»). Jauniešu apmaiņā, kuras laikā dalībnieki dalīsies pieredzē, cits no cita iedvesmosies un apgūs jaunas rīcības metodes, izmantojot neformālās izglītības principus, piedalās 26 jaunieši no četrām valstīm – Latvijas, Bulgārijas, Itālijas un Rumānijas.

Gandrīz visi apmaiņas dalībnieki ikdienā vai savā brīvajā laikā ir saistīti ar mūziku, informē BJMK. 

Jauniešu apmaiņas mērķis ir katram dalībniekam apzināties savas, kā potenciālā mūziķa, nodarbinātības iespējas. Uz to arī vērstas apmaiņas aktivitātes: notiek lomu spēles par nodarbinātību, par finansējuma piesaistīšanu, kuras varēs vērot un kļūt par līdzdalībniekiem arī vietējie iedzīvotāji. Līdz 2.septembrim šie jaunieši muzicēs gan savās nacionālajās grupās, gan projekta laikā veidotajos starptautiskajos mūzikas ansambļos. Tāpat norisinās dažādas starpkultūru aktivitātes, kas palīdz iepazīt un saprast dalībvalstu nacionālās iezīmes, dalībniekiem tiek dota iespēja iepazīt Jelgavu un Latviju. 

Muzikālie pilsoņi sniegs vairākus muzikālus priekšnesumus, no kuriem lielāko daļu bez maksas ir iespējams apmeklēt jebkuram jelgavniekam un pilsētas viesiem. Ceturtdien pēcpusdienā paredzēta viesošanās ar speciāli sagatavotu programmu «Mūzika vieno» Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centrā, piektdien notiks starpkultūru vakars BJMK zālē, bet sestdien no pulksten 17 kafejnīcas «Silva» vasaras nojumē pnotiks noslēguma koncerts ar interesantākajām projekta gaitā tapušajām un apgūtajām dziesmām.

Pievieno komentāru

Koncerti