Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Benefice» sestdien ielūdz paralēlajā pasaulē

Sagaidot 15 gadu jubileju, Jelgavas deju studija «Benefice» pošas divdaļīgam koncertuzvedumam «Paralelitāte», ar ko 22. februārī pulksten 13 un 17 priecēs jelgavniekus un citus draugus mūsu pilsētas kultūras namā. Vērienīgi koncerti vismaz reizi gadā gan kļuvuši par neatņemamu «Benefices» darbības sastāvdaļu, lai ikkatrs dalībnieks sajustu, kā garajās mēģinājumu stundās krātais nogurums pārvēršas krāšņos augļos uz skatuves un publikas atzinībā.

Nemaz nevajag atskatu tālā pagātnē, pietiks ar «Ledus nedarbiem» vai «Sestdienu pēc pasaules gala». Un neviens nav bijis atsevišķu deju virknējums, bet mērķtiecīgi veidots uzvedums ar savu sižetu un ne tikai horeogrāfisko, bet arī režisorisko risinājumu.

Arī bez kādiem papildspēkiem «Benefice» pašreiz sasniegusi ļoti apjomīgu skaitli. «Mēs esam 280 dejotāji,» bez mazākās minstināšanās nosauc deju studijas vadītāja un visu lieluzvedumu galvenā režisore un horeogrāfe Annika Andersone. «Ja kāds nesaslims, un cerēsim, ka ne, tad tik arī būsim uz skatuves sestdienas koncertā.»Protams, tik lielu pulku grūti novaldīt bez uzticamiem palīgiem, kādi A.Andersonei ir Evija Plone, Anna Pierhuroviča, Inita Upmale un Madara Ante. Un ne jau tikai disciplīnas nodrošināšanā, ar to gluži labi tiek galā arī pati Annika. Katra palīdze devusi savu artavu programmas gatavošanā. Piemēram – Inita, kā jau baletmeistare, parādīs kaut ko no klasiskā «Riekstkoža», bet Madaras pārziņā pavisam citi ritmi – «hip-hop» un «street dance».

Jaunajā uzvedumā praktiski visas dejas būs jaunas, tomēr dažas jau paguvušas tikt pie apbalvojumiem konkursos, kā «Klauni» un «Odi» nesen starptautiskajā konkursā Maskavā, arī «Krāsotāji».

«Tomēr arī tie nebūs atsevišķi koncertnumuri, bet tiks iekļauti kopējā uzvedumā, kurā parādīsim, kādi esam savos 15: no vienas puses, spuraini pusaudži, no otras – personības ar savām problēmām, attieksmi pret lielo dzīvi un mīlestību. Bet paralēlajā pasaulē varam būt arī koala lāči, vienroči vai pirāti,» prāto A.Andersone. «Un 15 gadu faktiski varētu būt arī mūsu dejotāju vidējais vecums – jo jaunākajam ir divi ar pusi, bet vecākajiem («hobby class») pie 40...»

Pievieno komentāru

Koncerti