Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Ieviņa» no jauna atklās dabu un tās dažādās stihijas

Uz ikgadējo koncertuzvedumu «Stādīju ieviņu», kam šoreiz dots nosaukums «Šķērsu dienu saule teka», skatītājus 28. aprīlī pulksten 18 Jelgavas Kultūras namā aicina bērnu deju kolektīvs «Ieviņa». Koncertā, kurā ikviens ar bērna acīm varēs no jauna atklāt dabu un tās dažādās stihijas, piedalīsies arī jauniešu deju kolektīvs «Zemgaļi», Spīdolas ģimnāzijas deju kolektīvs, deju kolektīvs «Ija» un Jelgavas Jaunais teātris.

Koncertuzvedums šogad pārsteigs ar tautas un laikmetīgās dejas savienojumu. Stāsts vēstīs par vienu dienu jauna zēna dzīvē, kuras laikā viņš iepazīs dažādos uguns, ūdens, zemes un gaisa raksturus. Šo stāstu, kuras autore ir Zane Gāle, atklās Jelgavas Jaunā teātra aktieri un Latvijas Kultūras akadēmijas horeogrāfijas otrā kursa students Nauris Miķelis Goba. Horeogrāfes Līgas Ozolas virsvadībā veidotais koncerts pulcēs arī dažādu tautu deju kolektīvus – gan bērnu, gan jauniešu. Kā sola koncerta dalībnieki, sirsnīgais un vizuāli interesantais koncertuzvedums neatstās vienaldzīgus kā bērnus, tā vecākus.

Kā jau katru gadu, «Ieviņa» dosies arī labdarības braucienā uz «Latvijas valsts mežu» mežu, kur bērni kopā ar mammām un tētiem stādīs kokus. Kolektīvs atzīst, ka «šis koncerts ir ar pievienoto vērtību. Bērniem tiek atklāta dabas krāšņā pasaule, tās saikne ar cilvēkiem un stiprinātas vērtības. Mūsu koncertos liela nozīme tiek likta uz bērnu izglītošanu, kas ir neaptverams ieguldījums dabas saglabāšanā un atjaunošanā».


Foto: no «Ieviņas» albuma

Pievieno komentāru

Koncerti