Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskan pareizticīgo Ziemassvētku koncerts (FOTO) 8

Atzīmējot pareizticīgo Ziemassvētkus, šodien interesenti Jelgavas Kultūras namā bija aicināti uz tradicionālo svētku koncertu, kam šogad dots moto “Esam ceļā!”. Ieņēmumi par biļetēm tiks ziedoti labdarībai.

Koncertā piedalījās Rīgas Skolēnu pils koris “Accolada” (diriģente Oksana Čerkasova), Jelgavas Bezvainīgās Jaunavas Marijas Romas katoļu katedrāles koris (diriģente Dace Laure), Jelgavas 2. pamatskolas bērnu un jauniešu kora “Zvonņica” jaunākā un vecākā grupa (diriģente Jeļena Vavilova), Jelgavas 5. vidusskolas bērnu deju kolektīvs “Ija” (vadītāja Natālija Mišina), Ozolnieku Tautas nama vokālais ansamblis “Procesā” (vadītājs Krists Boitmanis), stīgu instrumentu trio (čells Madara Fogelmane, basģitāra Andris Bumbieris, klasiskā ģitāra Endijs Rožkalns), kā arī solistes – arfiste Meja Linga Čena un Jelgavas Sv.Simeona un Sv.Annas pareizticīgo katedrāles kora diriģente un dziedātāja Jeļena Kravčenko – un aktieri Aldis Barons un Ilze Beķere. Savu svētību pasākuma norisei devis Jelgavas Sv.Simeona un Sv.Annas pareizticīgo katedrāles priesteris tēvs Aleksandrs. Tradicionāli koncertā skan lielie zvani, ko sarūpē Jelgavas pareizticīgo katedrāle un ko spēlē katedrāles Zvanu skolas vadītāja Jeļena Ņikiforova.

Koncerta režisore Rita Barona, literārā konsultante – Ludmila Veržbicka, scenogrāfe – I.Beķere.

Koncertu organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde un biedrība “Jelgavas Nacionālo kultūras biedrību asociācija”.


Foto: Ruslans Antropovs


Pievieno komentāru

Komentāri 8

gā ga

Rita Barona, Aldis Barons, Ilze Beķere, Krists Boitmanis un "Procesā" ... Ozolnieku vecā gvarde slavē krievu Jauno gadu Jelgavā? Nu, nu ...

pirms gada, 2018.01.14 20:55

Dandijs

Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs slavēja pilsētas mēru Rāva kungu. Izklausās labāk, kā tas "sasmērējies" kungs no laukiem.

pirms gada, 2018.01.15 08:47

Optimiste

Ja jau tik labi zinat kas slavē, tad jau paši bijāt. Ko tad gājāt? Lai būtu ko stulbus komentārus ierakstīt!

pirms gada, 2018.01.15 10:48

LV

Kāpēc teksts krievu valodā, bet apakšā iztulkots tiem, kas nesaprot latviski?! Valsts valoda nav jāievēro?! Varētu domāt, ka Pareizticīgie ir tikai krievi. Nē, latvieši arī ir Pareizticīgie! Un kaut arī nebūtu...

pirms gada, 2018.01.15 14:41

Caurvējš!

Kauns lasīt komentārus,drausmīgi cilvēki mīt starp mums!
Ja nepatīk tad nevajg vazāties apkārt, sēdi mājās un grauz nagus!

pirms gada, 2018.01.15 15:53

Bezvējš

Caurvējš vazājas, pārējie cilvēki apmeklē. Un negrauž nagus, jo var cērmes dabūt tā. Bet radošā brigāde patiešām ''ne daj bog".

pirms gada, 2018.01.15 16:50

Aleksa

Esmu bijusi uz daudziem Pareizticīgo Ziemssvētku koncertiem Viemnēr bijuši skaisti,emacionāli,radījuši tiešām svētku sajūtu. Šis bija vājāiais no visiem, konkrēti, no režijas viedokļa ar bezgala garām pauzēm un puskrēslu uz skatuves. Nevajadzīgu runātāju iešanu uz un no skatuves. Tāda sajūta, ka speciāli tika stiepts,lai koncerts iznāktu pietiekoši garš. Arī skatuves noformējums nesaistīja,pārāk daudz video,kā kin. Dalībnieki gan lielie,gan mazie bija labā līmenī. Paldies viņiem.

pirms gada, 2018.01.15 22:52

gā ga

Ko tad citu varēja sagaidīt, ja kuro gadu neizprotamā veidā šo pasākumu uztic režisēt Ritai Baronai. Viņa un režisore? Ozolnieku izsaimniekotāja, ne režisore!

pirms gada, 2018.01.16 22:00

Koncerti