Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jubileju ar koncertu Jelgavā svinēs Harijs Zariņš

Latvijas roka leģenda – ģitārists, komponists un daudzu hitu autors Harijs Zariņš – ar savu 60 gadu jubilejas koncerttūri “Tu un es” sestdien, 7. oktobrī, viesosies Jelgavas Kultūras namā.

“Tūre būs manas jubilejas svinības, uz kurām esmu uzaicinājis savus mīļākos dziedātājus, kas, protams, ir arī mani draugi – Aiju Andrejevu, Dināru Rudāni, Antru Stafecku, Alex, Jāni Buķeli (Buks) un, protams, grupu “Colt” –, svinēsim arī Ata Ieviņa 30 gadu jubileju. Tas nozīmē, ka koncertos klausītāji varēs dzirdēt dažādus neparastus, interesantus un nebijušus duetus, taču tas lai paliek noslēpums, jo nav vērts atklāt visas kārtis,” par gaidāmo turneju stāsta Harijs Zariņš.

Koncertā skanēs tās dziesmas, kurām H.Zariņš lielākoties ir mūzikas un vārdu autors – “Tu un es”, “Rozā lietus”, “Pēdējā pietura”, “Šonakt” un citas –, bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šai koncerttūrei. “Mūsu iepriekšējā koncertturneja “Mīlas rokbalādes” pārliecināja par to, ka cilvēkiem patīk rokbalādes, ko izpilda dažādi dziedātāji. Savukārt šajā tūrē neskanēs tikai rokbalādes vien, bet arī šis tas “roķīgāks”, būs pārsteigumi un īpašie viesi,” saka mūziķis.

“Harijs Zariņš ir manas sirds Goda pilsonis, viņš ir Mūziķis ar lielo burtu, kurš visu savu dzīvi ir uzticīgi kalpojis rokmūzikai, netērējoties sīkumos. Es esmu uzaugusi ar viņu un viņa mūziku. Par to esmu ārkārtīgi pateicīga, jo tas ir veidojis mani kā personību gan dzīvē, gan mūzikā. Un, visbeidzot, Harijs ir labs cilvēks, kuru ļoti mīlu!” atklāj dziedātāja Aija Andrejeva. 

Savukārt dziedātājs un grupas “Colt” solists Atis Ieviņš teic: “Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas neatstāj vienaldzīgu. Harijs Zariņš ir roka meistars, kurš ar saviem roka hitiem un mīlas balādēm priecē klausītājus jau gadiem! Ģitārists, komponists, autors un vienkārši erudīts cilvēks. Aicinu visus, kas ir mīlējuši, visus, kas ir trakojuši un dejojuši, vienoties kopīgā ballītē koncertos visā Latvijā, atzīmējot šā leģendārā mūziķa, mana drauga Harija Zariņa, 60. dzīves jubileju! Pie reizes pacelsim kādu glāzi arī par manu trīsdesmito gadskārtu! Tiekamies!”


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Koncerti