Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Komponists Valts Pūce svētkos aicina izrauties no ikdienas un atcerēties vientuļos cilvēkus mums apkārt 1

Pie klausītājiem decembrī dodas komponista Valta Pūces dziesmu koncertprogramma “Ir spožums kāds tuvāks”. Koncertos, kuros piedalīsies dziedātāji Jānis Aišpurs un Agnese Rakovska, zēnu koris, koklētāja Laima Jansone, jaunā dziedātāja Dārta Stepanova, Ziemassvētku noskaņu radīs V.Pūces dziesmas “Tik klusa un svēta”, “Nosalušais sunītis”, “Ziemas ainava”, “Bāreņa lūgšana” un citas, kā arī tradicionālas Ziemassvētku kompozīcijas. Mūziku ar lasījumiem papildinās aktieri Esmeralda Ermale, Lidija Pupure, Ausma Kantāne, Juris Strenga un Leons Krivāns. Koncertprogramma tiks atklāta 17. decembrī Jelgavas Kultūras namā. 

– Ar kādu vēstījumu nākat pie klausītājiem?
Ziemassvētki ir ļoti skaists laiks. Cilvēkiem ir vajadzīgs kaut viens brīdis, vakars, kad var izrauties no reālās dzīves, steigas un stresa un padomāt par lietām, kas nav saistītas ar mūsu ikdienu. Ziemassvētki ir vislabākais laiks, kad to darīt. Mūsu piedāvājums ir pavadīt vismaz vienu vakaru mierā un labās sajūtās. 

– Kā izveidojās sadarbība ar Agnesi Rakovsku un Jāni Aišpuru?
Man ļoti patīk viņu abu darbošanās. Viņi ir ļoti talantīgi un spilgti mūsu populārās mūzikas ainavā. Man vienmēr ļoti patīkama ir sadarbība ar māksliniekiem, ar kuriem līdz šim nav izdevies kopā pamuzicēt. Vēl gribu pieminēt trešo mākslinieci – būs arī ļoti talantīga divpadsmitgadīga meitene Dārta Stepanova, kura sevi ir pierādījusi, daudzos konkursos izcīnot godalgotas vietas. Es ar Dārtu esmu sadarbojies arī agrāk, un viņa uzrāda fantastisku progresu. Domāju, ka mums aug viena ļoti spilgta un laba dziedātāja.


Foto: Lauris Vīksne. Visu interviju lasiet 7. decembra “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 1

21x21Un ko tad tautas interešu aizst'vis Rimša?

Vai bezmaksas,jeb kā parast-15-25 eir0!

pirms 10 mēnešiem, 2017.12.08 11:27

Koncerti