Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzejā notiks senioru sadziedāšanās svētki 7

Sestdien, 3. jūnijā, pulksten 13 Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā notiks senioru vokālo ansambļu sadziedāšanās svētki "Mītavas tilti 2017", kas pulcēs vokālā ansambļa "Vīzija" sadarbības kolektīvus no vairākiem Latvijas reģioniem, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pašvaldībā.

Koncertā piedalīsies Jelgavas senioru vokālais ansamblis "Vīzija", Burtnieku novada senioru jauktais vokālais ansamblis "Dziesmotā senatne", Ikšķiles senioru vokālais ansamblis "Saulgrieži", Ķeguma tautas nama senioru vokālais ansamblis "Kvēlziedi" un Ādažu kultūras centra vīru vokālais ansamblis. Katrs no tiem izpildīs pašu izvēlētu repertuāru, bet vienojošais būs katra ansambļa izvēlēta latviešu tautasdziesmas apdare.

Pasākums ir bez maksas.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 7

seniore

Interesanti, pēc kāda principa izraudzīti un aicināti tieši šie kolektīvi? Ka tik pagājušajā gadā arī nebija tie paši. Kur būtu bijusi informācija par iespēju pieteikties? Ir arī Jelgavā, gan tuvajos novados simpātiski kolektīvi.

pirms gada, 2017.05.31 14:51

...cita dziedoša kolektīva vadītāja...

Acīmredzot ar šiem kolektīviem ansamblim "Vīzija" ir draudzīgas attiecības. Ņemot vērā, ka telpas šādu pasākumu organizēšanai Jelgavā nav daudz, tad ansambļa vadītāja uzrunā savus draugu kolektīvus, nevis izsludina pieteikšanos internetā.

pirms gada, 2017.06.01 09:20

Priecājos

un paredzu ļoti skaistu koncertu! Paldies dziedātājiem un rīkotājiem!

pirms gada, 2017.05.31 16:55

...cita dziedoša kolektīva vadītāja...

Malači! Lai izdodas koncerts!
P.S.Zinu, ko nozīmē sarīkot šādu pasākumu. Tas nav viegli. :)

pirms gada, 2017.06.01 09:24

trallalā

Dīvains un neizprotams daudz kas, saistīts ar Lieni Gaili. Par maz ar "nospīdēšanu" Siguldas konkursā, kur knapi 2.pakāpi dabūja? Dāma ar putniem ...

pirms gada, 2017.05.31 20:31

...cita dziedoša kolektīva vadītāja...

Vai tas, ka "gribēšana dziedāt" ir lielāka nekā "varēšana", nozīmē, ka nedrīkst startēt konkursā???

pirms gada, 2017.06.01 09:23

dziedātāja

Vai tad 2'pakāpe Valsts konkursā ir kaut kas slikts?Ja kas-tad konkursā kolektīvi saņēma arī 3,pakāpi,un tie,starp cito.nebija senioru kolektīvi...Ja ir kāda personīga nepatika pret Lienu Gaili nevajag aizvainot ansambļa dziedātājus ar saviem komentāriem.Dziedātāji ir ielikuši lielu darbu...

pirms gada, 2017.06.01 19:08

Koncerti