Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skaņu un krāsu balāde kamerstilā

Noras Bumbieres 70 gadu jubilejas piemiņas koncertā piedalījās arī Zigfrīds Muktupāvels, bet Maestro likumsakarīgi bija koncerta galvenā «ass». Būs pagājusi tieši nedēļa, un abus māksliniekus 19. martā atkal redzēsim uz Jelgavas Kultūras nama skatuves programmā «Krāsu balāde. Vārds mūzikā». Par to un citām ne tikai ar mūziku saistītām lietām «Ziņu» saruna ar Zigfrīdu Muktupāvelu.

– Pat nezinu, kā īsti jūs uzrunāt, jo jau labu laika sprīdi esat ne tikai mūziķis, bet arī masu mediju darbinieks – Latvijas Radio 1 «Kultūras rondo» un LTV1 raidījuma «100 gramu kultūras. Nacionālie dārgumi» vadītājs.

Vienkārši – plaša profila speciālists, tā laikam būs visprecīzāk. Ja nopietni, ne uz vienu no šiem darbiem neesmu speciāli tiecies. No radio man vienkārši piezvanīja un pajautāja – vai negribu pamēģināt vadīt šo raidījumu. Tā arī turpinu mēģināt. Laikam jau atzina par labu esam, ja reiz vēl joprojām esmu tur. Līdzīgi bija arī ar televīziju.

Radio pirmkārt un galvenokārt tagad ir mans pamatdarbs, un laimīgā kārtā televīzijas raidījums ir par to pašu kultūras tēmu. Atzīšos, šī joma ir man tuva un interesanta. Man patīk tikties un parunāties ar ievērojamiem kultūras cilvēkiem. Ja šie raidījumi būtu, piemēram, par politiku, es sen jau būtu aizgājis.

Foto: Raitis Puriņš. Visu interviju lasiet 16. marta «Zemgales Ziņās»

Pievieno komentāru

Koncerti