Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Spīgo” dziedās koru koncertā “Īstens latvietis” LU Lielajā aulā

Sestdien, 11. novembrī, Latvijas Universitātes Lielajā aulā pulksten 19 notiks koru koncerts “Īstens latvietis”, kurā ar solistiem Anci Krauzi un Daumantu Kalniņu uzstāsies sieviešu kori “Via Stella” un “Spīgo”, jauktie kori “Aura” un “Vivere”, kā arī vīru koris “Absolventi”, informē universitāte.

LU Fizikas un matemātikas fakultātes jauktā kora “Aura” un mākslinieciskā vadītāja Edgara Vītola veidotajā koncertu ciklā “Ceļā uz Dziesmu svētkiem” tas būs jau otrais koncerts, kurš šoreiz īpaši veltīts Lāčplēša dienai, un tā ideja balstīta Andreja Pumpura vārdos: “Kam spēks un drosme sirdī mīt, nav bail no pret`nieka, kas nekaunās un nebaidās, kad vajag aizstāt tautu – tas īstens latvietis, tas īstens latvietis.”

Koncerts ar nolūku plānots Lāčplēša dienā, lai raudzītos, cik patiesa patriotisma, cēla optimisma un dažbrīd arī smagas traģikas piesātināts ir Latvijas simtgadei veltīto Dziesmu svētku koru repertuārs.

Koncerts veidots divās daļās – pirmajā daļā būs iespēja dzirdēt katra kora individuālos priekšnesumus, savukārt otrajā daļā kori apvienosies vīru, sievu un jauktā kora grupās. Koncertā tiks izdziedāta dažādu laiku brīvības cīņu tematika un cilvēka likteņa pavērsieni, neiztrūkstoši tiks apdziedāts Latvijas dabas skaistums. Koncertprogrammu veidos gan latviešu tautas dziesmu apdares, gan arī Emīla Dārziņa, Raimonda Paula, Pētera Plakida, Zigmara Liepiņa un citu latviešu komponistu patriotiskās dziesmas.

Koncertā ieeja brīva.


Pievieno komentāru

Koncerti