Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viktors Lapčenoks vienmēr dzied ar pilnu atdevi

Dziedātājs Viktors Lapčenoks 16. janvārī nosvinējis 70. jubileju un devies koncerttūrē pie klausītājiem. Jelgavā koncerts notiks svētdien, 29. oktobrī, pulksten 16.

“Sanāca tā, ka Pauls mani uz noklausīšanos uzaicināja, pat īsti nezinot, kāda man ir balss. Viņš uzticējās mūsu kopējam paziņam Ferdinandam Lukašinskim, kurš tolaik strādāja Radiofonā. Viņš bija padzirdējis, ka Maestro meklē dziedātāju savai jaunajai programmai un joka pēc ieteica mani. Es uz skatuvi nerāvos. Ja man nebūtu piezvanījis Raimonds, es nezinu, kas no manis būtu iznācis. Bet nekādā ziņā – ne dziedātājs,” Sandras Landorfas grāmatā “Izredzēts” pārdomās dalās tautā iemīļotais dziedātājs.

“Man nav svarīgi, kur es dziedu. Vai tā būtu vislielākā latviešu estrāde vai omulīgs krodziņš, es to vienmēr daru ar baudu un pilnu atdevi. Dziedot cauri gadiem, mana mīlestība pret mūziku ir tikai augusi. Varu lepoties, ka esmu viens no tiem cilvēkiem, kam darbs ir darīt to, kas patīk. Un man patīk dziedāt. Citi uz jautājumu “Ja tu nevarētu elpot...” atbildētu, ka bez ieelpas tie nevarētu dzīvot, es atbildētu, ka es nevarētu dziedāt...” tā V.Lapčenoks.

“Uzskatu, ka lielāko dzīves daļu un vēl joprojām esmu darījis to, kam Dievs mani radījis. Ir sava publika, kas mani mīlēs vienmēr, un es viņiem dziedāšu no visas sirds un dvēseles.”


Publicitates foto

Pievieno komentāru

Koncerti