Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LVM dabas parks Tērvetē aicina uz Meža ražas svētkiem

Sestdien, 21. septembrī, “Latvijas valsts mežu” (LVM)  dabas parkā Tērvetē svinēs, daudzinās un suminās Meža ražas svētkus,  informē LVM dabas parka Tērvetē informācijas centrs.

Rūķu sētā no pulksten 12 līdz 14 ar dančiem un rudens ražas rotaļām meža draugus gaidīs rūķis Dziesmiņš, ar kuru  kopā varēs izzināt, izspēlēt meža ražas daudzveidību un izkustēties meža vidē.

Savukārt no pulksten 12 līdz 16 Rūķu sētā gan lieliem, gan maziem parka viesiem būs iespēja savām rokā radīt meža krāsu, materiālu un rakstu iedvesmotu savu īpašo rudens meistardarbu. Cits neierasts stāsts būs klausāms par neparastām vaska izmantošanas iespējām, un to atklās īpašs čaklo rūķu viesis.

Bet turpat netālu lejup pa pakalna nogāzi, rūķu pilsētā Čiekurē no pulksten 12 līdz 16 notiks Rūķu meža ražas sporta spēles kopā ar vingrajiem rūķiem.

Pasaku mežā, Raganu silā, pie allaž rosīgās un atraktīvās Sila raganiņa no puksten 12 līdz 17 varēs uzzināt kādu nedaudz nešpetnu, bet ar sirsnību apvītu, raganiņas meža noslēpumu.

Varēs dodies arī Sprīdīša iedvesmotā piedzīvojumā Tērvetes Gaisa takās - 4 līdz pat 10 metrus virs zemes virsmas starp Tērvetes dižajām priedēm. Pakalpojums pieejams saskaņā ar cenrādi. Tālrunis informācijai – 29944079, http://rekta.lv/atputa/tervete.>

Tvert krāsu prieku vari Tērvetes tauriņu mājā, tur teju 300 spārnoto lidoņu demonstrē savus košos spārnus. Vēl tikai līdz 12. oktobrim var baudīt tropu vidi, redzēt bruņurupučus, tauriņu inkubatoru un daudz cita neierasta. Pakalpojums pieejams saskaņā ar cenrādi. Tālrunis informācijai – 26622444, http://tervetestaurini.lv/.>

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē aicina doties mežā, krāsu pielietā un atklājumiem bagātā, baudīt rudens pastaigu rāmo mieru un dzestro, svaigo gaisu.

Vairāk informācijas:

www.mammadaba.lv

www.facebook.com/ LVMdabasparksTervete

Foto: publicitātes

 


 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide