Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzikālās sezonas atklāšana Pasta salā svētku gaisotnē (FOTO) 6

“Es Tev savu dziesmu dodu” –  tā saucās šīs pavasara un vasaras sezonas pirmais koncerts nu jau vairākus gadus kā pasākumiem apdzīvotajā Pasta salas estrādē. “Labi, skaisti un aizrautīgi!” – tādas domas varēja dzirdēt no apmeklētājiem pēc koncerta.

Skatītāju un klausītāju priekšā stājās tā saucamais Festivāla koris (tā to reiz nodēvēja kora “Mītava” vadītāja Agija Pizika), kurā ietilpa labākie dziedātāji no labākajiem Jelgavas koriem, diriģentus ieskaitot. Protams, tos, kuriem tajā brīdī nebija jādiriģē. Bet diriģentu bija daudz un labi: jau minētā A.Pizika, Maija Branka, Sarma Rudzutaka, Guntis Galiņš, Guntis Pavilons (kura diriģetās “Lauztās priedes” daudzo diezgan “roķīgo” apdaru vidū llika aizdomāties par klasiskām vērtībām) un Zemgales  koru virsdiriģents Edgars Vītols, kuram tika pelnīts gods svinīgi sākt un asprātīgi beigt šo koncertu.

Nedrīkst nepieminēt arī dejotājus no pašmāju “Lielupes” un Rīgas vieskolektīva “Pērle”, kā arī solistus Anci Krauzi un jau gandrīz (pēc viesošanās biežuma spriežot) jelgavnieku Daumantu Kalniņu. Viņu balsis kopā ar instrumentālā ansambļa (pie taustiņiem – Edgars Jass) sniegumu itin veikli aizsedza brīvdabas estrādes kopskanējuma trūkumus.

Un liels paldies klausītāju un skatītāju vārdā režisorei Lolitai Truksnei par ļoti prasmīgi sastādīto programmu – viss bija laikā un vietā, ieskaitot sirsnīgos videoklipus, kuros dažādu paaudžu ļaudis stāstīja, ko viņiem nozīmē Latvija.


 FOTO: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Kristīne

Bravo svētku koncerta režisorei un mākslinieciskajam vadītājam!!!Ļoti skaists koncerts!

pirms gada, 2017.05.04 22:44

Sārtais

Vislabāk patika vecā komunista uzruna. Patiesi izcils stagnāts no laukiem skalo smadzenes jelgavniekiem.

pirms gada, 2017.05.05 07:34

Paldies

Noklausījos uzrunu, un sapratu Fašisms un Nacisms Jelgavā neatdzims. Nav augsnes.

pirms gada, 2017.05.05 11:57

Līgists

Būsim precīzāki, Uldis Veilands!!! Dalībnieku sastāvā bija arī koris "Līga" no Ozolniekiem!

pirms gada, 2017.05.05 21:07

Kultūra un izklaide