Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piesaki savu mazo vokālistu konkursam "Jelgavas cālis 2019"!

Pēc ilgāka pārtraukuma Jelgavā 19. maijā pulksten 13 notiks mazo vokālistu konkurss "Jelgavas cālis 2019". Konkursā piedalīties aicināti bērni līdz sešu gadu vecumam. Pieteikt dalību konkursā var līdz 10. maijam.

Ideja atjaunot mazo vokālistu konkursu pieder kora diriģentei, vokālā ansambļa "Rotiņa" vadītājai Agijai Pizikai, kura kopā ar saviem audzēkņiem un viņu vecākiem uzņēmusies konkursa organizēšanu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību parvaldē. 

"Diemžēl pirmsskolniekiem šobrīd Latvijā netiek rīkoti vairs tik daudz konkursu, līdz ar to nav iespējas gūt individuālo skatuvisko pieredzi. Taču man pašai ir ļoti siltas atmiņas par tradicionālo konkursu "Cālis", kas notika gan Jelgavā, gan arī par lielo konkursu Latvijā, kas tika translēts pat televīzijā.

Redzot to, ka arī maniem "Rotiņas" bērniem gribas dziedāt, nolēmu, ka ir jāatjauno šī konkursa tradīcija Jelgavā, un jau šobrīd esmu saņēmusi pateicības vārdus par to, ka konkurss būs,» stāsta A.Pizika, piebilstot, ka atsaucība ir laba un iesniegto pieteikumu skaits aug. 

Konkursā "Jelgavas cālis 2019", kas Jelgavas kultūras nama Mazajā zālē notiks 19. maijā pulksten 13, aicināti piedalīties bērni līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot). Dalībniekam konkursā būs jāizpilda viena dziesma, atbilstoši izpildītāja vecumam un spējām. 

Pieteikties konkursam var līdz 10. maijam, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot uz e-pasta adresi- jelgavascalis@inbox.lv

Dalības maksa – 10 eiro no dalībnieka. Sīkāku informāciju var iegūt, arī zvanot pa tālruni 29229062 vai 29853266. 

Skatītājiem ieeja koncertā ir bez maksas.

 

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide