Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Puisis no Sesavas iegūst 1. vietu zēnu vokālistu konkursā “Aiviekstes lakstīgalas 2019”

Jelgavas novada Sesavas tautas nama un Lielvircavas kultūras nama bērnu vokālo nodarbību pedagoģe Ilze Indrikova informē, ka 27.aprīlī divi viņas audzēkņi piedalījās Lubānas novada rīkotajā operdziedātājam Jānim Zāberam veltītajā zēnu vokālistu konkursā "Aiviekstes lakstīgalas 2019" Meirānu Kalpaka pamatskolā, un viens no viņas audzēkņiem – Renārs Beķeris, ieguva 1. vietu savā vecuma grupā  (zēniem no 11 līdz 15 gadiem), kā arī saņēma konkursa žūrijas komisijas priekšsēdētāja, Siguldas opermūzikas svētku rīkotāja Daiņa Kalna uzaicinājumu šovasar piedalīties kādā no koncertiem Siguldas operas svētkos. 

I. Indrikova lepojas ar audzēkņa negaidītajiem panākumiem un stāsta, ka Renārs tikai šā gada sākumā sācis mācīties pie profesionālas vokālās pedagoģes Evijas Lagzdiņas Jelgavā. Turklāt Renārs nav mācījies mūzikas skolā, bet visi četri viņa sāncenši konkursā bija no mūzikas skolām. Ilze Renāru raksturo kā ļoti apdāvinātu puisi, kurš runā arī dzeju, labi mācās un cenšas visur iesaistīties un darboties. Šādā konkursā, kurā piedalās Latvijas labākie zēni vokālisti, puisis piedalījās pirmoreiz.Katram konkursantam bija jāizpilda viena latviešu tautasdziesma a capella un divas oriģināldziesmas ar pavadījumu.

“Tas ir nopietns pieteikums. Tagad gaidām tālāko uzaicinājumu,” piebilst I. Indrikova, stāstot, ka šobrīd viņas abas kopā ar vokālo pedagoģi E. Lagzdiņu strādā ar Renāru. R. Beķeris dzied Sesavas tautas nama bērnu vokālajā ansamblī “Noskaņa”.

Savukārt otrs konkursa dalībnieks Ritums Lejnieks konkursā “Aiviekstes lakstīgalas” piedalījās 9-11 gadu vecuma grupā.Viņš ikdienā dzied Lielvircavas kultūras nama bērnu vokālajā ansamblī “Ķipari”.

Foto: no Ilzes Indrikovas personīgā arhīva

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide