Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ražas svētki “Ģintermuižā” (FOTO) 6

Valsts SIA “Slimnīca “Ģintermuiža”” ārsti, darbinieki un klienti prot bagātināt savu ikdienu ar dažādiem aizkustinošiem pasākumiem. Piektdien, 15. septembrī, tādi bija Ražas svētki, kurus bija sarūpējuši Evijas Ančas vadītās Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļas pacienti un personāls.

Klientu veidotās dekupāžas, zīmējumus uz stikla un citās tehnikās, kā arī kompozīcijas no dabas veltēm interesenti varēja aplūkot izstādē. Protams, visi šie tik dažādie darinājumi nebūtu tapuši bez Radošo interešu pulciņa audzinātājas Tatjanas Beļavskas lietpratīgā padoma un palīdzības.

Varbūt ne tik uzskatāms, toties neatsverams praktisks devums bija Dārzkopības pulciņa audzinātājas Skaidrītes Želves audzēkņu veikumam, kura ekoloģiski tīrā produkcija tiešā ceļā nonākusi uz pacientu galda.

“Mēs esam Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļa. Mūsu nodaļā dzīvo simt klientu. No tiem Dārzniecības pulciņu apmeklē 26 jeb vairāk nekā ceturtā daļa,” stāsta nodaļas vadītāja E.Anča. “Mēs piedāvājam plašu sociālās rehabilitācijas programmu – apgūt visas prasmes, kas paredzētas Labklājības ministrijas noteikumos, gan higiēnas, gan darba prasmes. Neiztiek arī bez izklaides, kur interesenti aizrautīgi darbojas Radošo interešu pulciņā.”

Izrādās, ka daļa klientu aizrautīgi darbojas gan dārzkopības, gan radošo interešu jomā. Labākie tika sveikti ar diplomiem un piemiņas veltēm, bet visus priecēja VSAC “Zemgale” filiāles “Iecava” vokālā ansambļa “Pīlādzēni” izjustais priekšnesums.


Foto: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Meli

Kāda vēl daktere? Evijai Ančai nav medicīniskā izglītība. No medicīnas neko nesaprot!!!!

pirms 9 mēnešiem, 2017.09.17 16:33

Jurists

Tur ir arī architekti, astronomi, kodolfiziķi un pedagogi.

pirms 9 mēnešiem, 2017.09.17 18:25

Ārsts - meliem

Prieks, ka "meli" ir medicīnas darbinieks un visu saprot! Korospondents vienkārši ieraudzīja baltus halātus un domāja, ka tie ir ārsti...

pirms 9 mēnešiem, 2017.09.19 08:55

Meli "Ārstam"

Evijai Ančai pat balta halāta nav :-D Korospondents pajautā vispirms, kāds amats un to ko atbild intervētā persona, to arī raksta!!! Nodaļas vadītāja nav dakters.

pirms 9 mēnešiem, 2017.09.20 18:50

Kultūra un izklaide