Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien Tornī atvērtā ekskursija kopā ar gidu

Jelgavas reģionālais tūrisma informācijas centrs (JRTC) aicina ikvienu interesentu sestdien, 16. novembrī, pulksten 11 pievienoties ikmēneša atvērtajai ekskursijai pa Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni, lai iepazītu šo nozīmīgo Jelgavas tūrisma objektu gida pavadībā.

Ikmēneša atvērtās ekskursijas gida pavadībā notiek katra mēneša trešajā sestdienā, pulksten 11. To laikā ir iespēja iepazīties ar Torņa ekspozīcijām, noklausīties gida stāstīto, kā arī iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Ekskursijas laikā torņa deviņos stāvos kopā ar gidu būs iespējams apmeklēt trīs ekspozīcijas par Jelgavu un tās vēsturi, pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmajiem prezidentiem – zemgaliešiem, Zemgales tautas tērpu, kā arī Sv. Trīsvienības baznīcas torni.

Ekspozīcijas ir interaktīvas, kas ļauj aktīvi līdzdarboties – salikt no gabaliņiem Zemgales karti, atklāt pilsētas ģērboņa noslēpumus, virtuāli viesoties prezidenta kabinetā, uzlaikot tautastērpu, izšūt latvju rakstus un daudz ko citu. Tāpat kopā ar gidu varēs apmeklēt izstāžu zāli un torņa skatu laukumu 9. stāvā, kur paveras skats uz pilsētu no 37 metru augstuma.

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa izstāžu zālē būs apskatāma Paula Postaža izstāde “Gleznas un zīmējumi”, tāpat arī Torņa 7. stāvā JRTC veidotā izstāde “Brīvības cīņu piemiņas vietas Jelgavā un tās apkārtnē”, bet kāpņu telpā Anitas Rācenes gleznu izstāde “Mīlestības atspulgs”.

Lai piedalītos ekskursijā, jāsedz ieejas maksa Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī – biļetes cena pieaugušajiem 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1 eiro, pirmsskolas vecuma bērni torņa ekspozīcijas var apmeklēt bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda,  iepriekš pieteikties nav nepieciešams.

Ekskursijas ar gidu Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī iespējams pieteikt arī citos sev interesējošos laikos. Iepazīt torņa ekspozīcijas gida pavadībā var gan grupas, gan individuāli apmeklētāji.

Foto: JRTC

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide