Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnus aicina pieteikties kolāžu konkursam “Starptautiskais ledus skulptūru festivāls Jelgavā”

Straujiem soļiem tuvojas gada izskaņa, un arī 21. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls,  kas no nākamā gada 8. līdz 10. februārim norisināsies Jelgavā, nav aiz kalniem. Tāpēc skolu 1.-4. klašu kolektīvi aicināti piedalīties skolēnu kolāžu konkursā „Starptautiskais ledus skulptūru festivāls Jelgavā”.Kolāžu konkursa tēma – “Ziemas stāsts”, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra”. 

Konkurss notiek Latvijas mērogā, to vērtēs profesionāla žūrija. Ja pirmā vieta tiks piešķirta klasei ārpus Jelgavas, tad tā iegūs apmaksātus autobusa pakalpojumus (uz Jelgavu un atpakaļ) 9. februārī, kā arī ielūgumus uz Starptautisko ledus skulptūru festivālu. Ielūgumu skaits paredzēts vienāds ar skolēnu skaitu klasē, skolotājiem un vecākiem – pavadoņiem. 

Ja pirmā vieta tiks piešķirta klasei no Jelgavas, tad tā iegūs apmaksātus autobusa pakalpojumus 300 kilometru apjomā (turp un atpakaļ) savas klases ekskursijai, kā arī ielūgumus skolēniem uz 21. Starptautisko ledus skulptūru festivālu 9. februārī, Jelgavā. Ielūgumu skaits tiks paredzēts vienāds ar skolēnu skaitu klasē un skolotāju. Autobusa transporta pakalpojumi jāizmanto līdz 2019. gada 1. jūnijam. 

Papildus labākajiem kolāžu konkursa dalībniekiem (klasēm) pēc žūrijas ieskatiem tiks sadalīts noteikts skaits ielūgumu uz 21. Starptautisko ledus skulptūru festivālu Jelgavā. Katrs klašu kolektīvs drīkst iesniegt vienu kolāžu. Aizpildītu pieteikuma anketu var sūtīt arī elektroniski. 

Pieteikšanās konkursam un darbu iesniegšana notiek no šā gada 26. novembra. līdz nākamā gada 17. janvārim. Pieteikumus un radošas kolāžas skolēni aicināti sūtīt uz e-pastu: Gundars.Caune@kultura.jelgava.lv

 

Foto: publicitātes foto

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide