Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alunāna teātris aicina uz stāstu par īstu mīlestību

Aizkustinošs stāsts par kurtizāni, kuras dzīvi žilbinoši izgaismoja un arī negaidīti sadedzināja īstu jūtu pēkšņi uzliesmojusī uguns. Viņa dzīvoja kā grēciniece, bet nomira kā svētā, ar savu dzīvi cenzdamās atbildēt uz mūžseno jautājumu, kas ir patiesa mīlestība. Tā tiek pieteikts Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra iestudējums “Kamēliju dāma”, kurš pirmizrādi piedzīvos  šovakar, 27. oktobrī,  pulksten 19 un rīt, 28. oktobrī, pulksten 16 Jelgavas Kultūras namā.

Kamēliju dāma ir nemirstīgs tēls, kas bijusi reāla sieviete, īstajā vārdā Marija Diplesī. Marija gāja bojā 23 gadu vecumā un īsajā mūžā paguva iemirdzēties kā zvaigzne, spēdama ar savu personības šarmu valdzināt daudzu ievērojamu vīriešu prātu un sirdi. Viens no tiem bija Aleksandrs Dimā (dēls), kurš vēlāk radīja sava dziļā pārdzīvojuma romānu “Kamēliju dāma”. Romānu, kurā attēlots daudz no paša A.Dimā dzīves un ar kuru viņš guva pēkšņu un spožu slavu, rakstnieks arī pārstrādāja tāda paša nosaukuma lugā, kuras pirmizrāde notika Parīzē pirms 145 gadiem.

Izrādes režisors Arvīds Matisons, galvenajās lomās Santa Bērziņa, Gatis Vāczems un Roberts Avots. Izrādes horeogrāfiskajos skatos piedalās Tautas deju ansambļa “Lielupe” dejotāji.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Teātri