Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskanējis Teātra dienu atraktīvākais notikums – uzvedums «Vēlreiz kā pirmoreiz» (FOTO)

Muzikālajā uzvedumā «Vēlreiz kā pirmoreiz» piedalījās Jelgavas un Ozolnieku spēlējošie un dziedošie aktieri. Apstiprinājās novērojums, ka vislielākais publikas pieprasījums līdzīga veida pasākumos ir pēc humoristiskajiem «gabaliem». Uzveduma «Vēlreiz kā pirmoreiz» režisore – Dace Vilne. Populāras latviešu un ārzemju melodijas par teātri piektdienas vakarā skanēja grupas «Rampa band» izpildījumā. Divdaļīgā uzveduma otrā daļa vēstīja par gaisotni, kāda teātrī valda pirms pirmizrādēm un ar to saistītajiem notikumiem. Pie tam dziesmas skanēja ar pārveidotiem, attiecīgajai situācijai atbilstošiem vārdiem. Guntra Minkevica bija uzņēmusies muzikālo virsvadību, pie tekstiem piestrādājušas gan D.Vilne, gan Inguna Lipska.

«Teātra dienas kopš to atjaunošanas Jelgavā svinam ceturto gadu,» stāsta pasākuma galvenais koordinators pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» projektu vadītājs Sandis Kalniņš. Tās tika atklātas ceturtdien Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā ar izstādi par Jelgavas profesionālā teātra vēsturi.

Savukārt pilsētas kultūras nama otrajā stāvā apskatāmas Ādolfa Alunāna Jelgavas tautas teātra izrāžu dekorācijas, ko veidojis Edvīns Kalnenieks un citi mākslinieki. Bet kultūras namā «Rota» svētdien pulksten 12 un 15 notiks «Teātra spēle» – Jelgavas Jaunā teātra rīkota izglītojoši izklaidējoša izrāde bērniem ar rotaļām un radošām darbnīcām.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Teātri