Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Jaunais teātris aicina uz «Savienojumiem»

Jelgavas Jaunais teātris 17. februārī pulksten. 21.30 Jelgavas kultūras namā «Rota» demonstrēs izrādi «Savienojumi», kas veidota pēc franču dramaturga Žana Anuija lugas «Orķestris» motīviem. Iestudējuma centrā ir cilvēka atkarība no mīlestības. Sižetu caurvij traģiski komisks notikums kāzu un bēru namā, kura patrons svin savas kāzas ar jauno līgavu. Mūziku šim vakaram spēlē patrona bijusī sieva un viņas orķestris. Mērķtiecīgi manipulējot ar patrona jūtām, orķestra vadītāja izraisa domino efektu, kura sekas piedzīvo ne vien viņa pati, bet arī visi orķestra mūziķi.

Mīlestībai ir potenciāls kļūt par pašu patīkamāko vai sāpīgāko piedzīvojumu cilvēka dzīvē. Tai piemīt enerģija, kas savieno vai sasaista. Nereti tā izraisa īssavienojumu. Izrādes veidotāji, Jelgavas Jaunā teātra jauniešu trupa, teic, ka viņu galvenais uzdevums ir atklāt savu personāžu dziļāko būtību. Viņi stāsta: «Izrādes sižets caurstrāvo komismu un traģiku. Kad to izdodas uzķert, skatītāji smejas caur asarām. Tā ir pavisam mistiska sajūta, kas pārņem, izrādi skatoties. Tā rada trīsas un saceļ matiņus stāvus.»

«Savienojumi» pirmizrādi piedzīvoja 2014. gada 2. maijā. Pēc trīs gadiem un četrpadsmit nospēlētām izrādēm ne vien pašmājās, bet arī ārpus Jelgavas iestudējums ir ieguvis jaunu veidolu. Tāpēc Jelgavas Jaunais teātris aicina arī tos skatītājus, kas jau redzējuši izrādi, viesoties kultūras nama «Rota» telpās vēlreiz – šoreiz uz nakts izrādi, kas norisināsies Latvijas amatieru teātru Zemgales reģiona skates laikā.

Biļetes iegādājamas Jelgavas Kultūras namā vai kultūras namā «Rota» stundu pirms izrādes.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Teātri