Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Jaunais teātris sāk sezonu

Ar bērnu un pusaudžu teātra grupas iestudējumu “Bērnības melodijas”, kurā 16 jaunieši rekonstruējuši savu vecāku un vecvecāku bērnības stāstus, 2. septembrī pulksten 18 kultūras namā “Rota” jauno sezonu sāk Jelgavas Jaunais teātris.

Izrādē dažādu paaudžu priekšteču bērnības atmiņas atveidos jaunieši vecumā no astoņiem līdz 15 gadiem, kuri 2016./2017. gada sezonā apguvuši teātra mākslas pamatus Jelgavas Jaunajā teātrī. Šis oriģināldarbs ir bērnu un pusaudžu grupas otrais kopējais mākslinieciskais darbs teātrī un piedāvās ne vien teatrālu, bet arī muzikālu baudījumu. Jaunieši atkodēs laikmetu, kas norisinājās daudzus gadus pirms viņu dzimšanas, ar 20. gadsimta otrās puses mūzikas palīdzību.

Jelgavas Jaunais teātris jauno sezonu uzsāk, aicinot trupai pievienoties jaunus aktierus. Teātra dalībnieki varēs teorētiski un praktiski apgūt un pilnveidot aktiermākslas pamatelementus – skatuves kustību un runu, skatuvisko ticamību un uzmanību, emocionālo noturību un atbrīvotību, improvizāciju un lomu radīšanu.

“Teātris izkops aktieru spējas atbrīvoties un improvizēt uz skatuves, iedziļināties mākslinieciskajā darbā un radoši darboties dotajos apstākļos, atrast un izstrādāt savu skatuvisko tēlu, atbalstīt un kontaktēties ar skatuves partneriem. Tā mērķis ir atklāt katra cilvēka radošo potenciālu un aktieriskās spējas gan uz publiskās skatuves, gan ikdienas dzīvē ar teātra uzdevumu, vingrinājumu, tehniku, spēļu un etīžu palīdzību,” stāsta teātra direktore Indra Soika-Dreimane. Teātrī aktieri ne vien mācīsies, bet arī iestudēs izrādes un piedalīsies dažādos kultūras uzvedumos un pasākumos.

Uzņemšana teātrī norisināsies 8. septembrī kultūras namā “Rota” (bērnu grupa – pulksten 17–18; pusaudžu grupa – pulksten 18–19; jauniešu grupa – pulksten 19–20). Pieteikšanās uzņemšanai Jelgavas Jaunajā teātrī norisinās mājas lapā www.jaunaisteatris.lv sadaļā “Pievienojies!”.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Teātri