Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par vecāku bērnību un pusaudžiem – Jelgavas Jaunais teātris slēdz sezonu

Jelgavas Jaunais teātris (JJT) savu aktīvo sezonu šogad noslēgs ar pirmizrādi “Bērnības melodijas”, savukārt izrāde “Pusaugušie” Jelgavā tiks izrādīta pēdējo reizi, informē teātra režisors Rihards Svjatskis. 

JJT aktīvo sezonu noslēgs ar pirmizrādi – bērnu un pusaudžu teātra studijas iestudējumu “Bērnības melodijas”. Tie būs 16 jaunu cilvēku senču bērnības stāsti, kurus jaunieši rekonstruējuši caur savu izpratnes prizmu. Dažādu paaudžu vecāku un vecvecāku bērnības atmiņas atveidos jaunieši vecumā no astoņiem līdz 15 gadiem, kas 2016. un 2017. gada sezonā apguvuši teātra mākslas pamatus JJT. Šis radošais oriģināldarbs būs bērnu un pusaudžu grupas otrais kopējais mākslinieciskais veikums teātrī un piedāvās ne vien teatrālu, bet arī muzikālu baudījumu, jo jaunieši atkodēs laikmetu, kas norisinājās daudzus gadus pirms viņu dzimšanas, ar 20. gadsimta otrās puses mūzikas palīdzību. Izrāde būs skatāma 4. jūnijā pulksten 18 kultūras namā “Rota”.
 
Pirmajā jūnija nedēļā būs iespēja pēdējo reizi pašreizējā aktieru sastāvā noskatīties skatītāju labi novērtēto izrādi – oriģināldarbu “Pusaugušie”.  Pirmizrādi piedzīvojis 5. martā, iestudējums paspējis gūt skatītāju un žūrijas atzinību ne vien Jelgavā, bet arī teātra festivālos Valmierā un Aizputē. Savu pēdējo sezonas izrādi JJT mājās – kultūras namā “Rota” – “Pusaugušie” piedzīvos 1. jūnijā pulksten 19. Tas ir stāsts par 19 vidusskolēniem, kuru dzīves sagriežas kājām gaisā, kad ekskursijas pusceļā viņi tiek atstāti Polijas vidienē. Autobuss, ar ko bija plānots nokļūt pēdējā kopīgajā ekskursijā, kuras galamērķis ir Amsterdama, nezināmu iemeslu dēļ aizbrauc bez 12.b klases skolēniem un atstāj tos vienus. Naivi ticēdami, ka viņus no rīta kāds izglābs, jaunieši sašķeļas un izklīst kur nu kurš, vienas nakts laikā satiekoties gan ar saviem sapņiem, gan bailēm. “Pusaugušie” ir intīma kamerizrāde par vispārcilvēciskām vājībām sarežģījumu situācijās.

Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Teātri