Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trīs Jelgavas pasākumiem otrās vietas “Pasākumu gada balvā 2018”

Trīs Jelgavas pasākumi ceturtdien Liepājā saņēmuši otro vietu godalgas apbalvojumā “Pasākumu gada balva 2018”, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Nominācijā “Labākais Latvijas festivāls” tika izvirzīts 20. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls, nominācijā “Labākais simtgades pasākums novados”- multimediālais uzvedums “Četri prezidenti”, bet "Labākais nestandarta pasākums 2018. gadā"- pasākums "Kriminālā Ekselence ēdnīcā". 

“Pasākumu gada balvu 2018” par izciliem sasniegumiem publisko vai korporatīvo pasākumu jomā Latvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA) pasniedz kopš 2010. gada ar mērķi izcelt un godināt augstvērtīgu un kvalitatīvu pasākumu organizatorus, kā arī informēt sabiedrību par pasākumu nozari, tās aktualitātēm un sasniegumiem. Šogad balva tiks pasniegta 22 kategorijās – katrā izvirzīti trīs pretendenti. 

Apbalvojumam pieteiktie pasākumi tika izvērtēti, sākot no to idejas līdz tehniskajam plānojumam, kā arī katrs pasākums bija jāprezentē žūrijai klātienē. 

Pērn Jelgavā aizvadītais 20. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls bija īpašs ar to, ka pirmo reizi notika trīs pilsētas vietās – Pasta salā, Jāņa Čakstes bulvārī un Hercoga Jēkaba laukumā. Festivāls pulcēja 33 profesionālus ledus tēlniekus no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Īrijas, Portugāles, Norvēģijas, Nīderlandes, Ukrainas, Bulgārijas un Ķīnas, kuri ledū iedzīvināja tēmu “Sapņi”.

Multimediālais uzvedums “Četri prezidenti” tapa, godinot Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes 159. dzimšanas dienu, un tas Jelgavā bija skatāms aizvadītā gada 14. septembrī, J.Čakstes dzimšanas dienā.

Multimediālais uzvedums uz LLU Tehniskās fakultātes fasādes un Driksā uzbūra mūsdienīgu vēstījumu par pirmo četru Latvijas Valsts prezidentu – J.Čakstes, Gustava Zemgala, Alberta Kvieša un Kārļa Ulmaņa, šūpuli – Zemgali. Trīs dimensiju animācija, sinhronizēta ar muzikālo stāstījumu, radīja telpiskuma un klātesamības izjūtu.

Savukārt Lauktehnikas ēdnīcā 2018. gada 22. septembrī norisinājās vakars filmas "Kriminālās ekselences fonds" noskaņās. Pasākuma apmeklētājiem tika dota iespēja tikties ar filmas veidotājiem un uzzināt vairāk par filmas tapšanas procesu un šī projekta unikalitāti – filma tapusi bez profesionālu aktieru dalības, kā arī pabūt izslavētajā Lauktehnikas ēdnīcā, kura darba dienās ir atvērta vien pusdienlaikā.

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide