Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētki ar cerības smaržu (FOTO) 14

Koncerti, ko ar Jelgavas domes un pašvaldības iestādes «Kultūra» atbalstu rīko Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde un Nacionālo kultūras biedrību asociācija, tiek rīkoti jau vairāk nekā gadu desmitu. Šodien tas norisinājās pilsētas kultūras namā.

«Nemaz nav tik svarīgi, lai koncerta laiks tieši sakristu ar pareizticīgo Ziemassvētkiem, jo pašā svētvakarā (6. janvārī) lielākā daļa taču apmeklē baznīcu vai svin ģimenes lokā,» tā vēl pirms gada skaidroja vairākkārtējā šo koncertu režisore Lolita Truksne. Šogad režisores godā ir Rita Barona, kura koncertu veidojusi pēc principa, ka visa pamatā ir cerība. «Tā pavada cilvēku no dzimšanas līdz pat pēdējam elpas vilcienam, ļauj saglabāt ticību visgrūtākajos brīžos, caur cerību varam gūt dvēseles piepildījumu un mieru,» uzskata R.Barona.

Pārējā koncerta veidotāju komanda gan palikusi nemainīga – jau kuru gadu mākslinieciskā vadītāja ir Jeļena Vavilova, bet scenogrāfe – Anna Ziemele, literārās konsultantes – Raisa Andžāne un Ludmila Veržbicka.

FOTO: Maksims Šaldajevs

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Sarmīte-koncerta apmeklētāja!

Paldies māksliniekiem par brīnišķīgo sniegumu un režisorei Ritai Baronei par izcilu režiju!
Paldies ikvienam, kas nodrošināja koncertu! Prieks un gandarījums pēc koncerta!

pirms gada, 2017.01.14 22:08

zuze

Sogad koncerts bija patukšs un garlaicigs. Pazūda dvēsele. Deviņas reizes es klausijos un skatijos koncertus ar sajusmas asarām, šoreiz ne aizķera. Bija ka visur mūsu izklaides pasākumos - ķeksīša pēc. Tur, kur ir runa par īstajām jūtām Baronai nav ko darīt, viņas lauciņš sevis izrādīšana.

pirms gada, 2017.01.15 01:46

Ineta

Koncerts,kā vienmēr, lieliska,paldies māksliniekiem par skaistajiem priekšnesumiem,scenogrāfei un gaismas meistariem par skatuves noformējumu. Viena lieta gan bija,ko manuprāt, nevajadzēja un kas mazliet nobojāja noskaņu, tā bija Ritas Barones uzstāšanās,dzejolis ne visai labā krievu valodā, mešanās ceļos,krustīšanās un tad tā dīvainā aiziešana no skatuves. Režisors ir režisors,necenšās demonstrēties. Tā bija līdz šim visos redzētajos koncertos. Bet noskaņu dabūju un tas ir galvenais.

pirms gada, 2017.01.15 16:00

Ozolniece

Rita Barona par režisori? Lai viņa vispirms savos Ozolniekos saved kārtībā kultūras lauciņu. Zīmēties Veļecka klātbūtnē patīk, bet savu pašdarbnieku labā ne vella nedara. Lai viņa pastāsta visai Latvijai, kā piečakarēja ansambli "Madara" un pūtēju orķestri "Zelmeri"!

pirms gada, 2017.01.15 18:43

Ārija

Paldies par jauko koncertu! Man patika un mani uzrunāja. Paldies režisorei.
Bet izlasot, ko pārējie Iizņemot dažus) šeit raksta- parādās zākātāji un kritizētāji, kas paši neko nav darījuši, bet apspriest ar ''gudriem'' vārdiem māk...un nemaz par to savu stulbumu nekautrējas..
Kā gribās dzirdēt labas ziņas un labus vārdus..Cilvekiem vajag pozitīvo, nevis negatīvo.

pirms gada, 2017.01.16 16:14

zuze

Izdarījām gan! Sakopjam pagalmu, nošķūrējām sniegu, Palīdzējām kaimiņienei tikt pie daktera. Nadarbojamies ar savu daramo. Bēz haltūras un mešnās ceļos nevietā. Ja apņiemies - dari godīgi. Vai nedari vispār. Vajag mīlēt mākslu sevī, nevis sevī makslā.

pirms gada, 2017.01.16 18:16

Ilze

SKUMJI, ka daži skatītāji visur un viemnmēr ir ļoti negatīvi noskaņoti.Vai tad nācāt uz koncertu meklēt skabargu, vai baudīt mākslu, tāda sajūta, ka ož pēc skaudības? Jāsaka, kā Vairai Vīķei- Freibergai skaudība ir liels grēks, nedarīsim sev pāri!Pacelsim galvas un kopā leposimies par mūsu cilvēkiem , par mūsu Jelgavu, par mūsu Latviju!!Paldies vēlreiz Ritai Baronei, Annai Ziemelei un visiem, kas veidoja šo brīņišķigo koncertu!

pirms gada, 2017.01.16 19:24

kapeika

Zuze!

Iemācies rakstīt gramatiski pareizi un tad zākājies!Kauns lasīt, viss vienās kļūdās!

pirms gada, 2017.01.16 19:29

kapeika

Zuze!
Iemācies rakstīt gramatiski pareizi un tad zākājies!Kauns lasīt viss vienās kļūdās!

pirms gada, 2017.01.16 20:24

Laila Kalniņa

ZUZE un OZOLNIECE!
Ja Jūs rakstītu ar savu īsto vārdu un uzvārdu, tad cepuri nost, bet ta ka Jūs slēpjaties aiz ''iesaukām''- tad Jums lielais fui par cilvēku zākāšanu.

pirms gada, 2017.01.17 09:00

Ozolniece

Cien. Laila Kalniņa! Arī ar šādu vārdu un uzvārdu ir daudz sieviešu Latvijā. Bet ne par to ... Jūs te veltāt lielo fui par cilvēku zākāšanu? UN kā lai sauc Barones darbību, pareizāk sakot, pretdarbību kultūrai un pašdarbniekiem Ozolniekos? Varbūt painteresējieties, uz kādiem pamatiem strādā daži amatierkolektīvu vadītāji! Cik tiek maksāts kolektīviem, kas patiesībā nepastāv! Un cik tiek tērēts masu pasākumiem, lai tik viss izskatītos godam novada vadības klātbūtnē, jo vieno taču viena partijas piederība?!? Joprojām - ballējam, neguļam!

pirms gada, 2017.01.18 00:26

Laila Kalniņa

Ozolniecei!!!
Pasaki savu vārdu un uzvārdu, ko kautrejies? a?
Tevī tik daudz indes, no sirds tevi žēl.

pirms gada, 2017.01.18 09:04

Ozolniece

Ak, humāniste, vārdā Laila Kalniņa! Kas Jūs esat Ritai? Vai vispār ar Ozolniekiem kā saistīta? Tad varbūt paliekam katra pie sava viedokļa, un āmen!

pirms gada, 2017.01.19 14:50

Kultūra un izklaide