Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

4. vidusskolas Labsirdības tirdziņā savāc 405 eiro akcijai “Dod pieci!” (FOTO)

“Nāc! Piedalies! Atbalsti!” Ar šādu moto Jelgavas 4. vidusskolā 15. decembrī tika organizēts Labsirdības tirdziņš. Šādi tirdziņi, kuros tiek vākti līdzekļi dažādiem labdarības mērķiem, skolā tiek organizēti jau daudzus gadus. Šogad mūsu Labsirdības tirdziņa mērķis bija atbalstīt radio Pieci.lv akciju “Dod pieci!”, kurā tiek vākti līdzekļi to ģimeņu atbalstam, kas gatavas uzņemt bērnunamu bērnus. Latvijā ir 1200 bērnu, kuri aug bez ģimenes. Katram bērnam vajag ģimeni, jo bez ģimenes nav bērnības, katrs bērns ir pelnījis augt un attīstīt savu personību mīlošā ģimenē.

Tirdziņu organizēja Skolēnu padome, un pašu gatavotus gardumus tirgoja 8.–12. klašu skolēni, bet pircēju lomā aktīvāki bija sākumskolas skolēni, skolotāji, skolas darbinieki. Ļoti priecē, ka daudzi jaunieši bija ne tikai gatavojuši interesantus gardumus – virtuļus, kūciņas, cepumus, pīrādziņus, kēksiņus, maizītes, piciņas, pankūkas –, bet arī gādājuši par galda noformējumu, radot Ziemassvētku noskaņojumu. Tirdziņa laikā ikvienam bija arī iespēja balsot par dziesmu, kuru par ietirgoto naudiņu atskaņot radio Pieci.lv.

Kopā Labdarības tirdziņā ietirgojām 405 eiro, kurus Skolēnu padomes pārstāvji 20. decembī svinīgi nodos radio Pieci.lv stikla studijā Rīgā, Doma laukumā. Skolēni tirdziņā nobalsoja, ka par saziedoto naudu radio vēlas atskaņot “Prāta vētras” dziesmu “Ziema”.

Paldies visiem atsaucīgajiem skolēniem, vecākiem, skolotājiem, skolas darbiniekiem par atbalstu!

Lai gaiši mums visiem Ziemassvētki un lai ikvienam bērnam Latvijā ir ģimene!

Jelgavas 4. vidusskolas direktora vietniece Sanita Baltiņa
Foto: no skolas albuma


Pievieno komentāru

Lietotāju raksti