Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atgriežoties emuāru vidē 1

Kaut diezgan reti, tomēr ik palaikam šeit ievietoju savas pārdomas par dažādām dzīves norisēm. Esmu sūrojies par pastnieku grūto darbu, jutis līdzi brālim, kad viņam no autiņa nozog dokumentus, naudu un pārdur riepu, bet policija aizvien vainīgos nav atradusi. Esmu ierunājies par dzērājšoferiem vasaras saulgriežos un citām lietām.Tagad vēlos sākt no jauna. Kas pamudinājis?

Šie pāris teikumi: «Pilsētas publiskajā telpā notiek kārtējā pašvaldības nomelnošanas kampaņa. Jau ierasts, ka tas atkārtojas viena un tā paša autora interpretācijā.» Šo teikumu autore Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektora vadītāja Iveta Šurma, atklājot aroda «īstenu profesionalitāti», uzsver: «...dzeltenas sensācijas cienīgas duļķes tiek kultas vairāku dienu garumā, izmantojot rupju, nekorektu un agresīvu rīcību.» Bez neviena paskaidrojuma vai pamatojuma. Plašāk ar šo tekstu var iepazīties http://www.zz.lv/news/article.html?xml_id=10911 .Šajā salīdzinoši īsajā spriedelējumā nav pilnīgi neviena argumenta, kādēļ autore uzskata, ka pret pašvaldību ir sākta nomelnošanas kampaņa. Es neesmu pārliecināts, vai tik ļoti tikai uz emocijām balstītus uzskatus atļautos paust kādas citas pilsētas vai valsts iestādes sabiedrisko attiecību uzturētāji. Bet šis teksts pierāda vienu būtisku lietu - vietējās varas pozitīvo skaņu taures ir gatavas pūst uz nebēdu ik brīdī, kad par pašvaldību tiek pateikts kas tāds, ko pozitīvā tēla domātāji un veidotāji nekad negribētu dzirdēt. Viņiem nav svarīgi, cik pamatota un uz faktiem balstīta bijusi publikācija, viņi tikai pūš taurēs, izliekoties neredzam tālāk par diriģentu.Kad gatavoju publikācijas, lai par kādu tēmu tās būtu, vienmēr atsaucos uz faktiem un dažādu pušu viedokļiem. Tas ir tik pašsaprotami. Man nav jāizkliedz sievišķīgas emocijas tikai tāpēc, ka kāds «purniņš» izteicis viedokli, kas man nav pa prātam.Šeit, jācer, būs mazliet citādāk. Te var paust domas, kam var piekrist un var nepiekrist. Ja par katru viedokli valdītu vienprātība, dzīve kļūtu mazliet pelēcīga. Zināms, ka vienprātība un viens viedoklis ir tikai Lielās ielas 11. namā, kur katrs citādi domājošais tiek uzskatīts par ienaidnieku. Es ceru, ka šeit uzskatu dažādība netiks vērtēta kā karš.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

edwarts

drusku jau si divu mediju,ja mediju,ne pasvaldibas un zz komunikacija izskatijas pec tadas sunju riesanas, bet izskatas,ka lietas mainas un iespejams,uz labo pusi.
zz atkal paradas daudz pozituvu rakstu,
un tad ari kritiskie, rokosi analitiskie u.c izskatas daudz objektivaki.

man prieks,ka tiek megjinats iedzivinat administrativa procesa likumu,
tas motive mus visus,jus, mus, vinjus,
un lietas tiesam tiek balstitas faktos,ne pienjemumos,
kas ari izsauc agstak mineto reakciju par dzeltanajam dulkjem...

pirms 10 gadiem, 2008.12.07 22:34

Lietotāju raksti