Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atsauce uz publicēto 1

Vēloties paust savu un dažu savu pastāvīgo lasītāju redzējumu par bibliotēku, uzrakstīju rakstu “Zemgales Ziņām” par vēlmi bibliotēkas telpas saglabāt pašreizējā vietā kultūras namā “Līvbērze”. Lai man piedod tie lasītāji, kuri to nesaprata vai pārprata, kā arī Jelgavas novada Kultūras pārvaldes cilvēkiem un Līvbērzes pagasta pārvaldei atvainojos par neapdomīgo soli. Tikai vēloties saglabāt bibliotēkas vēsturisko auru, paudu šādu viedokli.

Konstruktīvā un atklātā sarunā kopā ar Līvbērzes pagasta pārvaldes vadītāju Rutu Medni secinājām, ka bibliotēku, ja jāpārvieto, tad uz pastāvīgām, ne mazākām telpām, un tās varētu būt pēc remonta sakoptās Līvbērzes pagasta pašvaldības ēkas telpas 1. stāvā.

Mēs noteikti palīdzēsim pie telpu labiekārtošanas, estētiskā noformējuma un iekārtojuma, jo tas nepieciešams, lai mūsu lasītāji justos ērti, komfortabli un gaidīti vienmēr un visur, lai arī kur bibliotēkas telpas atrastos.Līvbērzes pagasta bibliotēkas vadītāja Velga Petņičenko

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lietotāju raksti