Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Baltā galdauta svētki Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā 6

3. maija pēcpusdienā pie skolas plīvoja karogi un 22 balti klāti galdi pulcēja gan skolēnus, gan pedagogus un tehniskos darbiniekus – tas bija brīdis, kad norimt un padomāt par savu vietu mūsu valstī. 1990. gada 4. maijā balsojums PAR brīvību bija drosmīga izvēle. Arī šodien skolēni tika aicināti iestāties par labo, būt drosmīgiem un apliecināt savas spējas.

Pēc kopīgas himnas nodziedāšanas klases kopā ar skolotājiem pavadīja brīžus pie sarūpētā cienasta, veicot kādu vienojošu uzdevumu vai pārrunājot savu redzējumu par Latviju. Kopā ar klašu audzinātājiem veidotās aktivitātes bija ļoti daudzveidīgas. Skolēni savas labās domas un enerģiju apvienoja spēka bumbā, lika puzli un atbildēja uz jautājumiem par Latviju, atzīmēja savas mīļākās vietas Latvijas kartē, lasīja dzeju un minēja mīklas, sūtīja cits citam siltu rokasspiediedienu un vienojās iedvesmojošā sauklī.

"Lai tā sajūta paliek uz mūžiem, ka es vairs neesmu viens," tā dziedāja skolas ansamblis "Karameles". Arī Baltā galdauta svētki Tehnoloģiju vidusskolas piederīgajiem atgādināja, ka mēs kopā varam būt stipri, tikai ir jābalso "PAR"!


Aija Treija, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas direktores vietniece

FOTO: Kaspars Antonevičs

Pievieno komentāru

Komentāri 6

gadi

Kur tie gadi, kad es te pabeidzu 12. klasi. Izskatās, ka fasādei remonts prasās. Ceru, ka iekštelpās ir kas atjaunots šo 20 gadu laikā kopš es tur biju.

pirms gada, 2017.05.04 11:25

atliek aiziet ciemos!

...

pirms gada, 2017.05.04 19:45

mamma

Mani bērni te mācās. Priecē tas, ka skolā tiek organizēti dažādi jauki un pārdomāti pasākumi. Paldies!

pirms gada, 2017.05.04 15:23

Atkal

Es gan pazīstu daudzus vecākus, kas nav apmierināti ar skolā notiekošo (ja nerunājām par regulāru reklāmu ziņu portālos) un pat tādus, kas plāno tiesāties sakarā ar vadības pielietoto emocionālo vardarbību pret bērniem un viņu vecākiem.

pirms gada, 2017.05.10 00:59

Ārsts

Ej tak ārstēties, citādi sirdi sabeigsi!

pirms gada, 2017.05.10 08:31

Lietotāju raksti