Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balto diegu smirdoņa

Valstiskā līmenī sacelta ažiotāža par nacionālās drošības uzraugu visatļautību, aicinot uz attiecīgās komisijas sēdi sabiedriskās televīzijas ģenerāldirektoru, tā arī konkrēti plašāk neskaidrojot, ko no šīs amatpersonas dižie kungi sagribējuši uzzināt.

Citādi būtu jāraugās uz Saeimas spīkera un politiķu tēvišķā manierē publiski izteiktajiem domugraudiem, kas būtu jāatspoguļo iedzīvotāju kopīgi uzturētai raidsabiedrībai. Lai kādi bijuši runātāju nolūki - patriotisma veicināšana plašākās masās vai publicitātes vairošana - šādā kontekstā tam piemīt zināma cenzūras smirdoņa, kam ar vārda un citām brīvībām nav nekā kopēja.Baltiem diegiem šūta ir arī Nacionālās drošības komisijas priekšnieka Dzintara Jaundžeikara atrunāšanās par "pārdomu izteikšanu", atsaucoties uz provinciāļu žēlabām "pateicību" un bezmugurkaulainības dzīlēs morāli un politiski noslīkušajam valsts līderim. Ne jau nomales iedzīvotāju vēlmes un pārmetumi saviļņojuši diženos valstsvīrus, to uzskatāmi apliecina arī pašu piesauktais "cilvēku viedoklis par valsti, valdību un procesiem", ko veido sabiedriskā tālrāde. Jāpieļauj, kundziņi mīļuprāt izveidotu tēla "tēsēju" aģentūru, kas vislielāko vājprātu tautas apziņā ieborētu vissīrupainākajā mērcē. Pensionāriem zemas pensijas, daudz jāmaksā par apkuri? Sak, priecājieties, jo Āfrikā daudziem nav vispār kur dzīvot un atliek vien plikiem vēderiem apskraidīt džungļus! Par dārgajām zālēm arī jāsaka tikai "paldies", jo citās valstīs, redzat, medikamentu nav vispār! Kas zina, daļa tautas patiešām aizdomātos, ka esam vai labklājības zemē.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti