Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bet ko darīt mums?

Lasot trešdienas, 12.decembra, «Zemgales Ziņās» rakstu par pilsētas pagalmu sakārtošanu, izbrīna Jelgavas pašvaldības izpilddirektora Viļa Ļevčenoka teiktais par piekrītošo teritoriju, kas dzīvokļa saimniekam ir tā dēvētā domājamā daļa.

Tātad daļa zemes, kas ir ap būvi, pieder dzīvokļu īpašniekiem. Tātad, īpašnieki, viss jūsu rokās un makos - ierīkojiet autostāvvietas, iebraucamos ceļus utt. Steidzieties! Jo NĪP valdes loceklis Juris Vidžis brīdina, ka visas izmaksas vairākkārt augušas. Bet ko darīt mums, Dārza ielas iedzīvotājiem?Smagais transports, kas no organizētās būvmateriālu uzkrāšanas bāzes Dārza ielā 8 visu dienu pārvadā kravas Tērvetes ielas virzienā, tā sagandējis ceļa segumu, ka pa to bez gumijas apaviem pārvietoties nevar. Varbūt Jelgavas Domei un Ļevčenoka kungam vajadzētu domāt, kā sakārtot pilsētai piekrītošo teritoriju un piesaistīt šo darbu veikšanai pašvaldības aģentūru «Pilsētsaimniecība». Ļoti ceram!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti