Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

BJMK kolektīvu uz gadu papildina brīvprātīgais no Itālijas

Pēc vairāku gadu pārtraukuma biedrība «Bērnu un jauniešu mūzikas klubs» ar ES finansiālu atbalstu programmā «Erasmus+ Jaunatne darbībā» īsteno projektu «Let`s Rock 2016», kurā no šī gada septembra līdz 2017. gada augustam uzņem Eiropas brīvprātīgā darba veicēju.

Šoreiz tas ir Samuels Saia no Itālijas. Samuela rīkotās aktivitātes un ieguldītais darbs ikdienā būs kā pievienotā vērtība organizācijai. Samuels jau ir uzsācis īstenot divas no savām iniciatīvām – izveidojis ansambli, kurā aicina ikvienu interesentu, lai kopīgi attīstītu dziesmu rakstīšanas prasmes, kā arī vada itāļu sarunvalodas klubiņu.

Ārpus jau minētajām aktivitātēm Samuels apmeklē privātas nodarbības estrādes vokālā, piedalās akcijā «BJMK Tavā skolā», rūpējas par to, lai aparatūra mēģinājumu telpās būtu kārtībā, lai pasniedzējiem, uzsākot nodarbības, klašu telpās būtu nepieciešamais aprīkojums, kā arī reizi nedēļā palīdz pieskatīt biroju, kurš gandrīz vienmēr ir pilns ar jauniešiem, apmeklē latviešu valodas kursus. Drīzumā Samuels uzsāks vadīt arī regulāras «jam» sesijas.

Brīvajā laikā Samuels maksimāli daudz cenšas pavadīt laiku, iepazīstot vietējos jauniešus, tuvāku un tālāku apkārtni, pilnveidojot savas prasmes ģitārspēlē. Samuels pat ir paspējis sevi izaicināt, Rīgā iejūtoties ielu muzikanta ādā.

Lai arī joprojām Samuels cenšas adaptēties dzīvei Latvijā, sastopoties ar sadzīves grūtībām, kā arī piedzīvojot ne vienu vien komunikācijas misēkli un kultūršoku, jādomā, ka ar aktīvo rīcību un apņēmību viņam izdosies realizēt daudzas idejas Eiropas brīvprātīgajā darbā, ko arī no sirds novēlam.Indra Kāle, biedrība «Bērnu un jauniešu mūzikas klubs»

Foto: no Samuela albumaPievieno komentāru

Lietotāju raksti