Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Braukšanas kultūra - dažiem svešs jēdziens 1

Kopš šonedēļ sākās kustība pār papildus tiltu uz šosejas Dobeles virzienā, automašīnu skaits pie tā vismaz dažas stundas dienā mērāms n-tajos desmitos. Taču kārtējo reizi manāmi tipi, kas vārdu "kultūra" varbūt saista tikai ar pašvaldības aģentūras nosakumu, nevis spēju izprast vienam otru. 

Stāvot garajā rindā (tajā piektdienas vakarā tika pavadīta gandrīz pusstunda), vairākkārtīgi nācās novērot dažus šoferus (diez vai viņi pelnījuši saukties šajā vārdā - drīzāk "barankas" grozītāji), kas pilnībā uzspļāva pārējo interesēm un traucās garām rindai, radot ne vienu vien avārijas situāciju. Kaut vai kāds "Opel Calibra" vadītājs, cerēdams uzspraukties uz tilta, nostājās tā, ka pretī braucošais satiksmes autobuss nekādi nespēja tikt garām. Gods un slava, "Jelgavas autobusa parka" vadītājam, kas pārmācīja pārdrošnieku - skaļi taurēdams, viņš turpināja stūrēs svara ziņā vairākkārt lielāko transporta līdzekli virsu "vieglajam". Tas savukārt, laikam jau beidzot saprazdams savu kļūdu, atpakaļgaitā centās atbrīvot ceļu. Tas viss beidzās ar to, ka "Calibra" nobrauca no ceļa, un, ja nebūtu krūmu, tā noteikti atrastos "uz pakaļas" grāvī.

Pārsteidza vēl kāds balts "VW Golf" (žēl nepaspēju pierakstīt valsts numuru) ar "Mācību" zīmi uz jumta stāvošos apdzina pa labo pusi, nokūpinādams visus ar smilšu putekļiem. Pie paša tilta tas agresīvi piespraucās priekšā citam transporta līdzeklim un mierīgi turpināja kustību. Paskatoties uz tādu braucēju, ir saprotams, kādēļ mums ir tik daudz "orgānu donoru". Ja jau pat instruktors nemāk cienīt pārējos satiksmes dalībniekus, tad ko var gribēt no tiem, kas pie viņa mācās.

Es saprotu, ka laiks ir pati dārgākā lieta mūsdienās, taču cienīsim arī citus braucējus. Nedzīsim apkārt stāvošos, bet rātni stāsimies rindas galā! Un, cienījamie projekta veicēji, pārdomājiet luksofora darbību - tam rītos un vakaros vajadzētu strādāt atšķirīgos režīmos, lai neveidotos rindas tikai uz vienu pusi! Bet policisti - jums ir plašs darba lauciņš, ķerot agresīvos braucējus! Lai visi izturam, un rudenī varēsim priecāties par paplašināto tiltu! 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

es

Ha,škiet,ka baltajā VW Golf atpazinu savu autoskolas Autoamatnieks instruktoru. Izdariet secinājumus un pie viņa nepiesakaties.

pirms 12 gadiem, 2007.06.15 13:30

Lietotāju raksti