Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Draudzīgi strādājam, zaļi dzīvojam 3

Aptuveni 100 talcinieku 13.septembra rītā pulcējās Aizupes pamatskolas pagalmā, lai, atsaucoties uz Valsts prezidenta Valda Zatlera aicinājumu, piedalītos Lielajā talkā, sākot uzpost sev tuvāko dzimtenes stūrīti valsts 90.gadadienas svinībām.

Vecāku atsaucība talkas dienās Aizupē nekad nav bijusi peļama, arī šoreiz ar veikumu visi palika apmierināti. Skolotājas Mudrītes Strodes vadībā sakopta piecgadīgo sešgadīgo audzēkņu teritorija, atjaunota smilškaste, nopļauta zālīte. Sākumskolas skolotāji, vecāki un bērni kopā ar mācību pārzini Daci Hercbergu savākuši 38 maisus atkritumu ceļmalās, autobusu pieturās un Svētes krastos. Savukārt 5. un 6.klases skolēni un vecāki skolotāja Andra Manteja vadībā saveduši zāģu skaidas birzītes celiņos, bet 7.klases pārstāvji ar audzinātāju Aļonu Nazarovu priekšgalā iestādījuši 60 jaunas vilkabelītes topošajā skolas teritorijas dzīvžogā.8. un 9.klases skolēni, vecāki un pedagogi skolotājas Antras Embrekšas vadībā pārvietoja no grēdām šķūnī un sakrāva lielu daudzumu malkas šķilu. Gumiju nestiepām, strādājām jautri, lai rokas un muguras jūt, tāpēc aicinājumu uz tradicionālo talkas zupu visi uzņēma ar gavilēm. Karsta zupa, smaržīga tēja, cepumi birzītē garšoja lieliski, un noskaņu vislabāk raksturo kāda tēta vaicājums: «Kad turpināsim, vai nākamsestdien?»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lietotāju raksti