Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ej mācies, draugs! 1

Tuvojoties Skolotāju dienai, gribas teikt daudz labu vārdu par tiem cilvēkiem, kuri strādā Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā.

Sākoties jaunajam mācību gadam, visas klašu telpas ir sakārtotas, izremontēti gaiteņi, ierīkoti moderni mācību kabineti, fizikas, bioloģijas, ķīmijas, datoru klases, bibliotēkas telpas.Sevišķi patīkamu, gaišu iespaidu uz ienācēju telpā rada otrā stāva gaitenis. Balts, majestātisks krāsojums rada patīkamu atmosfēru, telpa gluži pārvērtusies - no šauras otrā stāva ejas kļuvusi par jauku gaiteni. Gar sienām mūsdienīgas mēbeles, krēsli. Skolas direktore Brigita Preisa ir cilvēks, par kuru var teikt: lai valdītu pār citiem, ir jāprot valdīt pār sevi. Vienmēr lietišķa, apdomīga, savaldīga, saprotoša, šarmanta - lūk, īpašības, kas piemīt šai pedagoģei. Tas rosina arī citus skolotājus būt vienmēr savu pienākumu augstumos.Svarīgi arī tas, ka visi šīs skolas skolotāji ir ar attiecīgu izglītību katrā mācību priekšmetā, radoši, ar lielu pieredzi tieši darbā ar jauniešiem, kuri mācās vakarskolā, jo šīs skolas specifika prasa īpašu pieeju izglītības procesam. Mācību priekšmetu metodiskajā komisijā ir izstrādāta noteikta sistēma, kas atvieglo darbu ikdienā.Mācību daļas vadītājas G.Galatones prasīgums un noteiktība, zināma sistēma un pareizs, precīzs darba plānojums atvieglo darbu ikdienā. Skolā nāk mācīties jaunieši ar izteiktu apņemšanos iegūt izglītību, bet «robi» zināšanās dažkārt rada grūtības apgūt jauno vielu. Un te jau ir vakarskolas skolotāju darba lauks. Visi pedagogi strādā individuāli, līdz viela, tēma, noteikts likums un formula ir apgūta. Skolotāji izjūt katra spējas vai slinkuma pakāpi. Sevišķi liela darba un mācību slodze ir ģimenes cilvēkiem. Viņiem ļoti pietrūkst laika, lai visu godam paspētu veikt. Jauniešus, kuri strādā un mācās, privātuzņēmēji neatbalsta. Te atkal palīdz skolotāji, prasmīgi vadot stundas, sniedz skaidrojumu, vada grupu konsultācijas, kā arī strādā ar atsevišķiem audzēkņiem. Skolā mācības sākas pulksten 9 un turpinās līdz 20.40 - ja darba ritmu ievēro, ar visu var tikt sekmīgi galā.Klašu audzinātāji strādā pēc principa - katru rītu pieceļoties, sakārto sevi, savu māju un sētu un tad ej kārtot pasauli! Skolotājs vienmēr rosina savus audzēkņus un aicina: ej pretī saulei! Ej mācies, draugs! Lai tu nekad nebūtu vienaldzīgs pret necilvēcību, jo, darot kaut ko citu labā, vislielākais ieguvums mums tiek pašiem. Skolotāji sarunās ar jauniešiem vienmēr atgādina par vispāratzītām vērtībām, kas izvedušas tautas cauri gadsimtiem. Tas ir darbs, godīgums, savstarpēja cieņa, cilvēkmīlestība un tieksme pēc jaunām zināšanām.Cienījamie skolotāji! Lai pietiek spēka, pacietības un gudrības pildīt savu uzdevumu dzīvē un darbā! Daudz radošas veiksmes!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Evita

Pievienojos....šajā skolā tiešām strādā labākie pedagogi :) ...Lai jums vienmēr izdodas.

pirms 11 gadiem, 2008.10.05 10:49

Lietotāju raksti