Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaisma svētku noskaņai

Dienām kļūstot aizvien īsākām, bet naktīm garākām, aktualizējas dzīves telpas izgaismošanas jautājums. Galu galā, tumsa nevienu neiepriecina, bet tieši gaisma ir tā, kas atmodina visu dzīvo un dāvā prieku. Tādēļ nav brīnums, ka dabiska ir cilvēka vēlme gada tumšāko laiku piepildīt ar skaistiem un gaišiem svētkiem, un te nav runa tikai par “Staro Rīga” gaismas festivālu, tuvojas taču arī adventes laiks, kā arī Ziemassvētku un Jaungada svinības.

Ikviens kārtīgs saimnieks cenšas uz svētkiem savu māju izrotāt kā īpaši — ne tikai no iekšpuses, bet arī no ārpuses. Vai gan ir labāki rotājumi par interesantiem gaismas objektiem? Tie iepriecina gan lielus, gan mazus un dāvā mājīguma sajūtu. Mīlīgas, daudzkrāsainas lampiņas radīs intīmu noskaņu jūsu koridorā vai viesistabā. Ieprieciniet savu jauno paaudzi — sagādājiet kādu jauku gaismas objektu īpaši viņu dzīves telpai. Bērniem nereti mēdz būt bagātīga fantāzija, tādēļ viņi daudz vairāk priecājas par neordinārām lietām atšķirībā no mums  pieaugušajiem.Īpaša dāvana visai ģimenei ir trijās dimensijās veidots gaismas dzīvnieciņš, kuru izvietot pie mājas. Piemēram, dārzā — kādā pa logu labi redzamā vietā. Tas būs kas jauns un neierasts, un ne tikai radīs mājīguma sajūtu, bet atmodinās svētku noskaņu arī kaimiņiem, viesiem un nejaušiem garāmgājējiem.Ziemā, kad kokiem lapas nobirušas, tajos tik lieliski izskatās gaismas caurules vai mazas mirdzošas lampiņas, kas kā zvaigznītes nokāpušas no debesīm, rotā tumšos, platos koku zarus. Gaismas caurules lieti der arī mājas jumta kontūras apvilkšanai. Turklāt tās lieliski iederēsies ne tikai uz jumta.  Izgreznojiet ar tām visu māju, arī logu ailas, vārtus un sētu — izpaudieties radoši, esiet neordināri — un atceraties, ka jo vairāk gaismas, jo vairāk svētkos prieka.Ar gaismas virtenēm dekorēt var ne tikai privātmājas, bet arī dzīvokļu logus un balkonus. Kad runa par logiem, protams, klasiska un nezūdoša vērtība ir elektrisko sveču piramīda — tādas pieejamas plašā izvēlē. Logos lieliski izskatās arī citi objekti — Aspazijas dzejas cienītāji, piemēram, varētu noteikti gribēt sev logā mirdzošu mēness sirpi.Ziemassvētki ir gaismas svētki — gada tumšākais laiks, kad saule uzsāk ceļu atpakaļ, un dienas atkal sāk kļūt garākas. Tomēr svētki nerodas tukšā vietā, kādam šī svētku noskaņa ir jārada, un to mēs darām paši - ar piparkūkām, pīrāgiem, mandarīniem, ar egli, adventes vainagu, bet īpaši ar apgaismojumu un gaismas rotām.  Dzintra Brauna,pārdošanas vadītāja, T/C K-Rauta Jelgava

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti