Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gandrīz apaļa jubileja! :)

Šodien pirms deviņiem rītā aprit tieši trīs nedēļas, kopš ar pašvaldības starpniecību no SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» gaidu atbildes par apsaimniekošanas lietām kādā namā. Runāt pilsētas saimnieki jau labu laiku neprot vai vismaz izvairās uz jautājumiem atbildēt klātienē. Vai neprastu arī rakstīt?  

Tā kā minētā pašvaldības kapitālsabiedrība NĪP parasti diezgan izvairīgi atbild uz jautājumiem, ko ar ZZ starpniecību lūdz noskaidrot lasītāji, arī šoreiz vērsos pašvaldībā, kur lūdzu izpilddirektora vietnieku Vili Ļevčenoku sagatavot komentāru PĒC BŪTĪBAS par pēdējos gados NĪP veiktajiem ieguldījumiem Rožu ielas 1/3 abos simtgadīgajos koka namos.Iedzīvotājiem pieejamā informācija liecina, ka 108 gadus vecajos divstāvu namos pēdējo 11 gadu laikā ir veikti vien daži darbi, piemēram, nodrošināta ūdens apgāde, tādējādi vairs nav jāizmanto pagalmā esošais brīvkrāns (vai tāds ieguldījums 21. gadsimtā nav pašsaprotama lieta?!), šogad ir ievilkta arī kanalizācija.Taču elektroinstalācija lielākoties novecojusi, pamati satrunējuši, skurstenis «nevelk», sienas siltuma netur, ziemā koplietošanas tualetes aizsalst.Neizklausās pēc ekskluzīvas mājas? Ir gan, jo pašlaik apsaimniekošanas maksa abos teju vai graustos noteikta 0,4404 lati par kvadrātmetru. Tikpat, cik jaunajās daudzdzīvokļu mājās. Saprotams, ka nauda vajadzīga. Citādi tik vai tā neko padarīt māju labā nevarēs. Tomēr arvien nedara.NĪP valdes loceklis Juris Vidžis, kā liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiski pieejamā informācija, pērn no pašvaldības un [iz]apsaimniekotajiem namiem saņēmis vairāk par 22 000 latu. Daudz vai maz, to katrs pats var spriest. Bet pastrādāt par tādu naudu ar tā kā pieklātos.Pagājušajā nedēļā kāds piepilsētas uzņēmējs publiskajā telpā atzina, ka datorā mākot dzenāt tikai bumbiņas, bet ar rakstīšanu esot pagrūti. Es ceru, ka Vidža un Ļevčenoka kungi nedzenā bumbiņas vismaz darba laikā un ka atbildi par apsaimniekošanas lietām tomēr izdosies saņemt.Lai jauka diena!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti