Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ģimenes ārstu paziņojums sabiedrībai 8

Ģimenes ārsti ir zaudējuši ticību, ka šī valdība spēs saglabāt funkcionēt spējīgu veselības aprūpi un citas sabiedrībai svarīgas nozares - kā izglītība un drošība.

Tāpēc prasām:1) divu mēnešu laikā atbilstoši demokrātiskas sabiedrības vajadzībām un interesēm izstrādāt konkrētu plānu no valsts puses kā atrisināt veselības aprūpes sistēmas problēmas, lai nepieļautu pakalpojumu kvalitātes pazemināšanos un turpmāku veselības aprūpes sistēmas degradāciju!2) nepieļaut citu Latvijas sabiedrībai svarīgo nozaru kā izglītība un drošība degradāciju!3) nepieļaut Latvijas sabiedrības nokļūšanu dziļākā depresijā!Ja valdība divu mēnešu laikā nespēs izstrādāt konkrētu pasākumu komplektu ne tikai, lai atrisinātu ekonomiskās problēmas, bet arī, lai nepieļautu sagraut sabiedrības vitālās nozares kā veselības aprūpe, izglītība un drošība, pieprasīsim valdības atbildību.Mums ir tiesības zināt, kas ar mums tuvākajā un tālākajā nākotnē notiks, tāpēc prasām no valdības kopumā un atsevišķiem ministriem skaidri un atklāti paustu viedokli par risināmajām problēmām un priekšstatiem par nepieciešamajām reformām un izmaiņām minētajās nozarēs.Nolemjam slēgt līgumu "Par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu" ar nosacījumiem:1) Veselības ministrija, valdība un Saeima, pieņemot normatīvos aktus un lēmumus, ņem vērā Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas priekšlikumus un viedokli;2) Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūra piekrīt līgumā veikt Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas piedāvātos labojumus;3) Līguma termiņš ir trīs mēneši - līdz 2009.gada 31.marts.Sarmīte Veide, Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Pacients

Lai tikai ceļ vizītes cenu, vismaz varēs pie ārsta tikt tad, kav tas ir vajadzīgs, neviss pēc nedēļas, kad viss pārgājis pats no sevis, vai arī ielaists.

pirms 10 gadiem, 2008.12.27 20:52

apkrāptā

...bet mana ģimenes ārste par vizīti jau SEN prasa 1 Ls...ak, vai...

pirms 10 gadiem, 2008.12.26 19:58

ttt

Es neteiktu ka ģimenes dakterīši tik slikti dzīvotu, paskatieties ar kādam mašīnam brauc un mājas ceļ, apetīte aug ēdot, ko lai pasaka.Ja visi taupa tad Jusu rijība būtu jāierobežo un nav par ko žēloties. Ja negribiet strādāt meklējiet kaut ko citu.

pirms 10 gadiem, 2008.12.25 20:52

Sabiedrība

Nevēlamies nokļūt pilnīgā depresijā un tāpēc pieprasām pārtraukt runas par ārstu apmeklējumu cenas paaugstināšanu.

pirms 10 gadiem, 2008.12.24 11:41

Tesa to Miražē

aha un uz magnētisko rezonansi arī par savu naudiņu? nu malacis, beidzot tie, kuri var atļauties maksāt paši, bet tomēr izmantoja valsts apmaksātos izmeklējumus, atslogos kasi :))

pirms 10 gadiem, 2008.12.23 19:38

nu ja

Vecie un slimie ātrāk apmirs! Nebūs jāmaksā pensijas, apbedīšanas birojiem bizness plauks, kalsim pieminekļus. Atbrīvosies dzīvokļi jaunajiem, dabiskā izlase, izdzīvos stiprākie utt. Būsim pozitīvi domājoši...

pirms 10 gadiem, 2008.12.23 19:19

miražē

Lai tik iet privātpraksē.Diez kuri tad būs tie,kas pie viņiem dosies par 20 -25 Ls???
Ja es pa tiešo pie speciālista arī maksāju tādu pašu summu bez ģ.ā. norīkojumu?

pirms 10 gadiem, 2008.12.23 12:08

Tesa

Malači! Pilnībā atbalstu! Pēc tam visi aizies privātpraksēs un tās jau tad atsijās labos ārstus no pabirām.

pirms 10 gadiem, 2008.12.23 11:20

Lietotāju raksti